
Пневмомолоток відбійний Mighty Seven SN-3222
- В наявності
16 332 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневмомолоток Mighty Seven SN-3222 - пневматичний інструмент для довбання пазів, отворів, швидкого видалення кріпильних елементів, демонтажних робіт. Насадки-піки купуються окремо.
Сфера застосування: використовується в будівництві, видобувній промисловості, на виробництві.
Переваги відбійного пневмомолотка Mighty Seven SN-3222
- Кнопка пуску розташована прямо біля рукоятки
- Велика рукоятка не ковзає і зручно розташована в руці
- Потужна високопродуктивна модель
Характеристики Пневмомолоток відбійний Mighty Seven SN-3222
| Довжина пристрою | 373 мм |
| Тип | Пневмомолоток |
| Вага | 7.8 кг |
| Витрата повітря | 566 л/хв |
| Діаметр хвостовика | 14.8 мм |
| Кількість ударів | 2300 уд/хв |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Тип патрона | Круглий |
| Діаметр шлангу | 1/2 дюйм |
| Діаметр штуцера | 1/2 дюйм |
| Рівень вібрації | 9.4 м/с2 |
| Рівень шуму | 114.3 дБ |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Пневмомолоток відбійний Mighty Seven SN-3222
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Країна виробник | Тайвань |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 566 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/2" |
| Вага | 7.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 16 332 ₴