
Мийка високого тиску Idrobase Violetta HR-TS (ZX.2782-HR-TS)
- В наявності
57 331 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка високого тиску Idrobase Violetta - професійний мийний апарат, що дозволяє забезпечити бездоганну і просту мийку. Дана модель оптимально підходить для компаній, що використовують мийні апарати не більше 2-х годин на день. Працює тільки з холодною водою. Дана модель поставляється з барабаном для шлангу.
Призначення: використовується для мийки не дуже забрудненої автомобільної та сільськогосподарської техніки, малогабаритного промислового і будівельного обладнання, монолітних споруд, фасадів будівель і т. д.
Особливості мийних апаратів ТМ Idrobase
- Зручна і ефективна конструкція
- Ергономічний і стильний дизайн
- Висока продуктивність
- Прості у використанні і зберіганні
Переваги Idrobase Violetta
- Міцна рама із сталі з хромуванням збільшеної товщини
- Корпус миття виготовлений з полістиролу термоформованного
- Надійний осьовий насос Comet працює на 2800 об/хв
- Три керамічних сталевих поршня
- Пульт управління являє собою одну кнопку, яка забезпечує зручну роботу мийки
- Мийка за хвилину витратить близько 11 л води
- Потужний двигун на 5 л. с.
- Мийка працює з холодною водою
- Миючий апарат працює від мережі 380В частотою 50Гц
- Тиск води на виході з апарату складає 170 бар
- Зручні розміри: 440x667x950 мм
- Вага мийки високого тиску складає 52 кг
Комплектація
- Шланг високого тиску 8 м
- Швидке гвинтове з'єднання M22x1,5 F-F
- Професійний пістолет вхід M22x1,5 M
- Професійна насадка 900 мм, вхід G1/4"M, вихід 1/4" NPT-F
- Барабан для шлангу
- Форсунка високого тиску 25°
Характеристики Мийка високого тиску Idrobase Violetta HR-TS (ZX.2782-HR-TS)
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Мийка |
| Вага | 52 кг |
| Клас | Професійний |
| Розміри | 44x66x95 см |
| Витрати води | 660 л/год |
| Матеріал помпи | Латунь |
| Потужність двигуна | 3677 Вт |
| Живлення | Від мережі 380 В |
| Тип двигуна | Електричний |
| Довжина шлангу | 8 м |
| Макс. температура | 40 C |
| Макс. тиск | 170 бар |
| Країна торгової марки | Італія |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Мийка високого тиску Idrobase Violetta HR-TS (ZX.2782-HR-TS)
| Комплектація | насадка,пістолет,форсунка,шланг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idrobase |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 170 бар |
| Максимальна продуктивність | 660 л/год |
| Споживана потужність | 3.6 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Глибина | 950 мм |
| Вага | 52 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість обертів вала двигуна | 2800 об/хв |
| Довжина шланга високого тиску | 8 м |
- Ціна: 57 331 ₴




