
Мийка високого тиску Idrobase Transformer (ZX.2668-HR-TS)
- В наявності
116 499 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні переваги Idrobase Transformer:
- 12 місяців – повна гарантія на весь механізм
- Професійне обладнання для прибирання
- 380 В - робоча напруга живлення
- 10 к.с / 7,5 кВт - потужність двигуна
- 1450 об/хв - максимальні оберти двигуна
- 200 бар – максимальний тиск води на виході
- 900 л/год - максимальна продуктивність
- 40 С – максимальна температура води на вході
- 8 годин - час роботи в день
- Просте управління
- Рама із хромованої сталі, захищена прозорою фарбою.
- Корпус із термоформованого полістиролу
- Насос промислового класу
- Електрична панель з термомагнітним вимикачем
- 5-метровий електричний неопреновий кабель
- IP56 – високий клас захисту
- Система Total Stop - надійний захист від перевантаження
- 88 кг - вага мийки
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Мийка високого тиску Idrobase Transformer ZX.2668-HR-TS
- Шланг високого тиску 10 м
- Пістолет
- Подовжувач для пістолета
- Сопло
- Інструкція
- Картонна коробка.
ОПИС МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ Idrobase Transformer ZX.2668-HR-TS
Idrobase Transformer ZX.2668-HR-TS - професійний апарат для чищення поверхонь від забруднення за допомогою води під високим тиском. Призначена для використання у промислових та побутових умовах до 8 годин на день. Ця модель працює від мережі 380 В і споживає 7,5 кВт потужності. На виході видає 900 літрів води за годину під тиском до 200 бар. Корпус виготовлений з термоформованого полістиролу та встановлений на раму з нержавіючої сталі.
Характеристики Мийка високого тиску Idrobase Transformer (ZX.2668-HR-TS)
| Матеріал | сталь / полістирол |
| Тип | Мийка |
| Вага | 88 кг |
| Клас | Професійний |
| Розміри | 81x59x102 см |
| Витрати води | 900 л/год |
| Матеріал помпи | Латунь |
| Потужність двигуна | 5500 Вт |
| Живлення | Від мережі 380 В |
| Тип двигуна | Електричний |
| Довжина шлангу | 10 м |
| Макс. температура | 40 C |
| Макс. тиск | 200 бар |
| Країна торгової марки | Італія |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Мийка високого тиску Idrobase Transformer (ZX.2668-HR-TS)
| Комплектація | насадка,пістолет,форсунка,шланг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Idrobase |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 200 бар |
| Максимальна продуктивність | 900 л/год |
| Споживана потужність | 5.5 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1020 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 810 мм |
| Вага | 88 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість обертів вала двигуна | 1450 об/хв |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
- Ціна: 116 499 ₴



