
Штабелер гідравлічний Metier CTY-E1.0T/1.6M 1000кг, 1.6м червоний
- В наявності
32 358 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідравлічний штабелер Metier - складське обладнання для підняття габаритних вантажів на дерев'яних палетах і укладання їх на стелажі. Дана модель має міцний сталевий корпус червоного кольору. Ширина вил 540 мм Довжина вил 1.1 м. Максимальне підняття вантажу до 1000 кг на висоту 1.6 м.
Увага! перераховані показники є максимально можливими для даної моделі. Це не означає, що штабелер може піднімати максимальну вагу на максимальну висоту.
Сфера застосування: використовується на складах, вокзалах, в супермаркетах, аеропортах, логістичних компаніях, портах.
Переваги червоного штабелера Metier 1000кг/1.6 м/1.1 м
- Колеса з поліуретану забезпечують чудове зчеплення з поверхнею і не залишають на підлозі сліди
- Маневренний і легкий в управлінні
- Вила виготовлені з міцної сталі, стійкої до зносу
- Надійні Гідравлічні блоки витримують максимальні навантаження і забезпечують плавне піднімання і опускання вантажу
- Вся конструкція укріплена міцними зварювальними швами
- Порошкове фарбування захищає сталеву раму від корозії
Технічні характеристики штабелера Metier 1000кг/1.6 м/1.1 м
| Вантажність: | 1000 кг |
| Мінімальна висота підйому: | 90 мм |
| Максимальна висота підйому: | 1600 мм |
| Довжина вил: | 1150 мм |
| Розширення вил | 540 мм |
| Радіус розвороту: | 1400 мм |
| Матеріал коліс: | поліуретан |
| Розмір задніх коліс: | 180х50 мм |
| Розмір передніх коліс: | 80х60 мм |
| Висота штабелера в складеному вигляді: | 2040 мм |
| Ширина штабелера: | 780 мм |
| Вага: | 195 кг |
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Гарантія: | 12 міс |
Характеристики Штабелер гідравлічний Metier CTY-E1.0T/1.6M 1000кг, 1.6м червоний
| Габарити | 1710x700x2040 мм |
| Вага | 195 кг |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Макс. робоча висота | 1.6 м |
| Внутрішнє розширення вил | 340 мм |
| Зовнішнє розширення вил | 540 мм |
| Спосіб пересування | Несамохідний |
| Мін. робоча висота | 0.09 м |
| Тип штабелера | Гідравлічний |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Штабелер гідравлічний Metier CTY-E1.0T/1.6M 1000кг, 1.6м червоний
| Комплектація | штабелер |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Metier |
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Електричний |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Висота підйому | 1600 мм |
| Мінімальний радіус повороту | 1400 мм |
| Власна вага | 195 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1710 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 204 мм |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
- Ціна: 32 358 ₴