
Швонарізник бензиновий Masalta MF16-4
- В наявності
63 506 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швонарізчик MASALTA MF16-4 - будівельне обладнання для різання бетонних, кам'яних і асфальтних перекриттів. Цифра 4 в назві (MF16-4) вказує на те, що дана модель обладнана японським двигуном Honda GX 390, що вкрай позитивно позначається на її продуктивності і надійності.
Призначення:Використовується під час будівельних і дорожньо-ремонтних робіт.
Особливості будівельної техніки Masalta
- Надійність, перевірена часом
- Хороша якість обладнання
- Оптимальна цінова політика
- Зручна система управління
- Єдиний стандарт якості на всіх етапах виробництва
- Висока продуктивність в процесі експлуатації
Переваги швонарізчика Масалта MF16-4
- Різьбяр швів оснащений 4-х тактним бензиновим двигуном Honda GX390
- Посилена сталева рама поглинає більшу частину вібрації, забезпечуючи тим самим більш рівні шви
- Повітряна система охолодження двигуна і водяне охолодження ріжучого диска
- Спеціальний гальмівний механізм швидкої зупинки диска забезпечує більш безпечну експлуатацію
- Глибина різу легко регулюється за допомогою важеля
- Відкидний кожух забезпечує швидку заміну диска
- Пластиковий бак для води легко знімається
- Контроль дросельної заслінки
Характеристики різьбяра швів Masalta MF16-4
| Двигун: | Honda GX390 |
| Тип двигуна: | 4-х тактний, 1 циліндровий |
| Об'єм двигуна: | 389 куб. см |
| Потужність: | 9,6 кВт/13 л. с. |
| Витрата палива: | 313 г/кВт.ч |
| Діаметр диска: | 400 мм |
| Діаметр посадкового отвору: | 25,4 мм |
| Глибина різу: | 140 мм |
| Обсяг бака для води: | 35 л |
| Обсяг паливного бака: | 6.1 л |
| Обсяг масла в картері: | 1.1 л |
| Габарити: | 1550х600х950 мм |
| Вага обладнання: | 144 кг |
| Країна реєстрації торгової марки: | Китай |
| Країна-виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 міс |
Характеристики Швонарізник бензиновий Masalta MF16-4
| Вага | 144 кг |
| Глибина різу | 140 мм |
| Макс. діаметр диска | 400 мм |
| Об`єм резервуару | 35.0 л |
| Охолодження диска | водяне |
| Об`єм паливного бака | 6.1 л |
| Об`єм двигуна | 389 см3 |
| Потужність двигуна | 9.6 кВт |
| Потужність двигуна (к.с) | 13 к.с |
| Живлення | Бензин |
| Модель двигуна | Honda GX390 |
| Охолодження | повітряне |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Швонарізник бензиновий Masalta MF16-4
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Тип | Швонарізчик |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальний діаметр диска | 400 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 140 мм |
| Вага | 144 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 6100 мл |
| Характеристики електродвигуна | |
| Споживана потужність | 3.5 Вт |
- Ціна: 63 506 ₴