
Швонарізник бензиновий Masalta MFS14-4
- В наявності
42 996 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швонарізчик MASALTA MFS14-4 - будівельне обладнання для різання бетонних, кам'яних і асфальтних перекриттів. Цифра 4 в назві (MFS14-4) вказує на те, що дана модель обладнана японським двигуном Honda GX 200, що вкрай позитивно позначається на її продуктивності і надійності. Увага!Відрізний круг не поставляється в комплекті.
Призначення:Використовується під час будівельних і дорожньо-ремонтних робіт.
Особливості будівельної техніки Masalta
- Надійність, перевірена часом
- Хороша якість обладнання
- Оптимальна цінова політика
- Зручна система управління
- Єдиний стандарт якості на всіх етапах виробництва
- Висока продуктивність в процесі експлуатації
Переваги швонарізчика Масалта MFS14-4
- Різьбяр швів оснащений 4-х тактним бензиновим двигуном Honda GX200
- Посилена сталева рама поглинає більшу частину вібрації, забезпечуючи тим самим більш рівні шви
- Дозволяє виробляти вертикальний різ
- Надійна система повітряного охолодження двигуна
- Глибина різу легко регулюється за допомогою обертальної ручки
- Відкидний кожух забезпечує швидку заміну диска
- Місткий пластиковий бак для водяного охолодження ріжучого диска
- Контроль дросельної заслінки
Характеристики наріжчика швів Masalta MFS14-4
| Двигун: | Honda GX200 |
| Тип двигуна: | 4-х тактний, 1 циліндровий |
| Об'єм двигуна: | 163 куб. см |
| Потужність: | 4 кВт/5.5 л. с. |
| Витрата палива: | 1.4 л/год |
| Діаметр диска: | 350 мм |
| Діаметр посадкового отвору: | 25,4 мм |
| Глибина різу: | 90 мм |
| Обсяг бака для води: | 28 л |
| Обсяг паливного бака: | 3.1 л |
| Обсяг масла в картері: | 0.6 л |
| Габарити: | 1050х480х910 мм |
| Вага обладнання: | 83 кг |
| Країна реєстрації торгової марки: | Китай |
| Країна-виробник: | Тайвань |
| Гарантія: | 12 міс |
Характеристики Швонарізник бензиновий Masalta MFS14-4
| Вага | 83 кг |
| Глибина різу | 90 мм |
| Макс. діаметр диска | 350 мм |
| Об`єм резервуару | 28.0 л |
| Охолодження диска | водяне |
| Об`єм паливного бака | 3.1 л |
| Об`єм двигуна | 163 см3 |
| Потужність двигуна | 4.0 кВт |
| Потужність двигуна (к.с) | 5.5 к.с |
| Живлення | Бензин |
| Модель двигуна | Honda GX200 |
| Охолодження | повітряне |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Швонарізник бензиновий Masalta MFS14-4
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Швонарізчик |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальний діаметр диска | 350 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 90 мм |
| Вага | 83 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 3000 мл |
| Витрата палива | 1.4 л/год |
| Характеристики електродвигуна | |
| Споживана потужність | 3.5 Вт |
- Ціна: 42 996 ₴