
Віброплита Masalta MS90-4 бак для води + килимок + колеса
- В наявності
48 215 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Віброплита Masalta MS90-4 - бензинове обладнання, яке за допомогою вібрації ущільнює сипучі матеріали і різні будівельні суміші: грунт, гравій, щебінь, пісок і т.д. завдяки технічним характеристикам, представлена модель може за годину ущільнити близько 660 м2 поверхні.
Призначення: в основному використовується під час будівельних і дорожньо-ремонтних робіт для ущільнення грунтових сумішей, піску, щебеню та інших сипучих будівельних матеріалів.
Особливості віброплит Masalta
- Надійність, перевірена часом
- Оптимальна цінова політика
- Зручна система керування
- Висока продуктивність навіть при значних навантаженнях
Переваги віброплити Masalta MS90-4
- 4-х тактний бензиновий двигун Honda GX 160 на 4000 Вт
- Ефективні демпфери поглинають більшу частину вібрації
- Герметичний кожух надійно захищає приводний ремінь
- Підошва з закругленими краями дозволяє працювати впритул до кутів
- Міцний і місткий паливний бак
- Система зрошення запобігає налипанню гарячого асфальту на підошву плити
- За годину роботи цією віброплитою можна утрамбувати близько 660 м. кв.
- Захисна рама захищає механізм від ударів під час роботи в умовах обмеженого прострнаства
- Складна ручка забезпечує зручне транспортування і зберігання віброплити
- Невеликі складні колеса полегшують транспортування обладнання
- Повітряна система охолодження двигуна
Комплектація
- Вібротрамбовка Masalta MS90-4
- Бак для води
- Транспортувальні колеса
- Інструкція експлуатації
Характеристики Віброплита Masalta MS90-4 бак для води + килимок + колеса
| Потужність | 4.0 кВт |
| Тип | віброплита |
| Вага | 83 кг |
| Об`єм резервуару | Так |
| Продуктивність | 660 м2/год |
| Об`єм паливного бака | 2.8 л |
| Розмір плити | 530х500 мм |
| Наявність коліс | Так |
| Наявність реверсу | Немає |
| Об`єм двигуна | 163 см3 |
| Потужність двигуна (к.с) | 5.5 к.с |
| Модель двигуна | Honda GX160 |
| Охолодження | повітряне |
| Тип запуску | Ручний |
| Коврик | Так |
| Робоча глибина | 30 см |
| Робоча швидкість руху | 40 см/сек |
| Сила удару | 13 кН |
| Країна торгової марки | Китай |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Віброплита Masalta MS90-4 бак для води + килимок + колеса
| Коврик | Так |
| Комплектація | інструкція,віброплита,гарантійний талон |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина робочої поверхні | 530 мм |
| Ширина робочої поверхні | 500 мм |
| Глибина ущільнення | 300 мм |
| Відцентрова сила | 13 кН |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Honda GX 160 |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Ємність паливного бака | 2.8 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 83 кг |
- Ціна: 48 215 ₴