
Віброплита Masalta MS125-4 реверсивна
- В наявності
52 325 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Віброплита реверсивна Masalta MS125-4 - бензинове обладнання, яке за допомогою вібрації ущільнює сипучі матеріали і різні будівельні суміші: грунт, гравій, щебінь, пісок і т.д. завдяки технічним характеристикам, представлена модель може за годину ущільнити близько 500 м2 поверхні.
Призначення: в основному використовується під час будівельних і дорожньо-ремонтних робіт для ущільнення грунтових сумішей, піску, щебеню та інших сипучих будівельних матеріалів.
Особливості віброплити Masalta
- Надійність, перевірена часом
- Оптимальна цінова політика
- Зручна система керування
- Висока продуктивність навіть при значних навантаженнях
Переваги віброплити Masalta MS125-4
- 4-х тактний бензиновий двигун Honda GX 160 на 4000 Вт
- Ефективні демпфери поглинають більшу частину вібрації
- Герметичний кожух надійно захищає приводний ремінь
- Підошва з закругленими краями дозволяє працювати впритул до кутів
- За годину роботи цієї віброплитої можна утрамбувати близько 500 м. кв.
- Захисна рама захищає механізм від ударів під час роботи в умовах обмеженого прострнаства
- Під час роботи відтворює шум близько 102 дБ
- Реверс забезпечує зворотний хід обладнання
- Повітряна система охолодження двигуна
Технічні характеристики віброплити Masalta MS125-4
| Тип двигуна: | Бензиновий, 4-х тактний, одноциліндровий |
| Двигун: | Honda GX-160 |
| Потужність двигуна: | 4 кВт / 5,5 к. с. |
| Частота вібрації: | 5400 віб/хв |
| Об'єм двигуна: | 163 см3 |
| Обсяг паливного бака: | 2,8 л |
| Об'єм масляного картера: | 0,6 л |
| Сила удару: | 25 kH |
| Продуктивність: | 500 м2/год |
| Швидкість пересування: | 25 см/с |
| Розміри підошви: | 63х40 см |
| Габарити: | 750 х 930 х 400 мм |
| Вага: | 126 кг |
| Країна реєстрації бренду: | Китай |
| Країна-виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 міс |
Комплектація
- Вібротрамбовка Masalta MS125-4
- Інструкція експлуатації
Характеристики Віброплита Masalta MS125-4 реверсивна
| Потужність | 4.0 кВт |
| Тип | віброплита |
| Вага | 126 кг |
| Об`єм резервуару | Немає |
| Продуктивність | 500 м2/год |
| Об`єм паливного бака | 3.1 л |
| Розмір плити | 630х400 мм |
| Наявність коліс | Немає |
| Наявність реверсу | Так |
| Об`єм двигуна | 163 см3 |
| Потужність двигуна (к.с) | 5.5 к.с |
| Модель двигуна | Honda GX160 |
| Охолодження | повітряне |
| Тип запуску | Ручний |
| Робоча глибина | 30 см |
| Робоча швидкість руху | 25 см/сек |
| Сила удару | 25 кН |
| Країна торгової марки | Китай |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Віброплита Masalta MS125-4 реверсивна
| Комплектація | інструкція,віброплита,гарантійний талон |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина робочої поверхні | 630 мм |
| Ширина робочої поверхні | 400 мм |
| Відцентрова сила | 14 кН |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Honda GX 160 |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Ємність паливного бака | 2.8 л |
| Об'єм масляного бака | 600 мл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 930 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 126 кг |
- Ціна: 52 325 ₴