
Бензиновий генератор 5.12 кВт CONTIMAC GH9503
- Немає в наявності
88 514 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
CONTIMAC GH9503 -якісний бензиновий генератор з номінальною потужністю 5,12 кВт, при роботі генерує напругу 220 або 380 В, яку можна використовувати для підключення електроінструментів або обладнання. На корпусі є 2 розетки: на 220 і 380 В. Вбудований бак на 6,1 л дозволяє працювати до 2,5 годин при навантаженні 75%.
Основні переваги CONTIMAC GH9503:
- 4 кВт / 5,12 кВт - номінальна потужність при 220 В та 380 В
- 5 кВт / 8 кВт - максимальна потужність при 220 В та 380 В
- 220 В / 380 В - вихідна напруга
- 2 розетки: 230В та 380В
- Синхронний альтернатор із мідною обмоткою MeccAlte T16F-160 італійського виробництва
- Працює від фірмового двигуна Honda GX390
- 389 куб.см - об'єм двигуна
- 9 кВт/13 л.с - потужність двигуна
- 6,1 л - об'єм паливного бака
- 2,6 л/год – витрата палива при навантаженні 75%
- 2,5 год. - час роботи при навантаженні 75%
- Захист корпусу за стандартом IP23
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Генератор бензиновий CONTIMAC GH9503
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики Бензиновий генератор 5.12 кВт CONTIMAC GH9503
| Потужність | 5.0 кВт |
| Тип установки | портативний |
| Вага | 77 кг |
| Клас | Побутовий |
| Розміри | 77.3x55.6x57.6 см |
| Потужність максимальна 1ф | 5.0 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 8.0 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 4.0 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 5.12 кВт |
| Витрати палива | 2.6 л/год |
| Об`єм бака для оливи | 1.1 л |
| Об`єм паливного бака | 6.1 л |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Реализація | відкрите |
| Особливості | Система аварійної зупинки |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Об`єм двигуна | 389 см3 |
| Потужність двигуна (к.с) | 13 к.с |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | Honda GX390 |
| Охолодження | повітряне |
| Тип запуску | Ручний |
| Вид палива | Бензин |
| Вихідна напруга | 220 В, 380 В |
| Призначення | для будинку, для гаража, для дачі, для квартири, для кемпінгу |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Час безперервної роботи | 2.5 год |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Кількість фаз | одна/три |
| Клас захисту | IP23 |
| Країна-виробник | Бельгія |
| Країна торгової марки | Бельгія |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Немає |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Бензиновий генератор 5.12 кВт CONTIMAC GH9503
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CONTIMAC |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Напруга | 380 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5.12 кВт |
| Максимальна потужність | 8 кВт |
| Час безперервної роботи | 2.5 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Honda GX390 |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 6.1 л |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 2.6 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 773 мм |
| Висота | 576 мм |
| Ширина | 556 мм |
| Вага | 77 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна потужність, кВт | 5,1 - 10 |
- Ціна: 88 514 ₴
