
Бензиновий генератор 5 кВт Carod CTH-6AM
- Немає в наявності
62 942 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Carod CTH-6AM Plus – якісний бензиновий генератор з номінальною потужністю 5 кВт, при роботі генерує напругу 230В і 380 В, яку можна використовувати для підключення електроінструментів або обладнання. На корпусі є 2 розетки: на 220 В 16 А. Збільшений бак на 15 л дозволяє працювати до 4,5 годин при навантаженні 100%.
Основні переваги CTH-6AM Plus:
- 5 кВт - номінальна потужність
- 5,5, кВт - максимальна потужність
- 220 В - вихідна напруга
- 2 розетки: 230В і 380 В
- Вбудований аналоговий вольтметр
- Синхронний альтернатор з мідною обмоткою
- Працює від фірмового двигуна Honda GX390
- 389 куб.см - об'єм двигуна
- 9 кВт/13 л.с - потужність двигуна
- 15 л - об'єм паливного бака
- 3,5 л/год – витрата палива при навантаженні 100%
- 4,5 год. - час роботи при навантаженні 75%
- Рама із нержавіючої сталі
- Захист корпусу за стандартом IP23
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Генератор бензиновий Carod CTH-6AM Plus
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики Бензиновий генератор 5 кВт Carod CTH-6AM Plus
| Потужність | 5.0 кВт |
| Тип установки | портативний |
| Вага | 61 кг |
| Клас | Побутовий |
| Розміри | 73x53x55 см |
| Потужність максимальна 1ф | 2.5 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 5.5 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 2.3 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 5.0 кВт |
| Витрати палива | 3.5 л/год |
| Об`єм бака для оливи | 1.1 л |
| Об`єм паливного бака | 15 л |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Реализація | відкрите |
| Особливості | Система аварійної зупинки |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Об`єм двигуна | 389 см3 |
| Потужність двигуна (к.с) | 13 к.с |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | Honda GX390 |
| Охолодження | повітряне |
| Тип запуску | Ручний |
| Вид палива | Бензин |
| Вихідна напруга | 220 В, 380 В |
| Призначення | для будинку, для гаража, для дачі, для квартири, для кемпінгу |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Час безперервної роботи | 4.5 год |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Кількість фаз | одна/три |
| Клас захисту | IP23 |
| Країна-виробник | Іспанія |
| Країна торгової марки | Іспанія |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Немає |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Бензиновий генератор 5 кВт Carod CTH-6AM Plus
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAROD |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Напруга | 380 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Honda GX390 |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 730 мм |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Вага | 61 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна потужність, кВт | 1 - 5 |
- Ціна: 62 942 ₴

