
Бензиновий генератор 6 кВт Carod CMK-7AM
- Немає в наявності
48 447 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Carod CMK-7AM – якісний бензиновий генератор з номінальною потужністю 6 кВт, при роботі генерує напругу 220 В, яку можна використовувати для підключення електроінструментів або обладнання. На корпусі є 2 розетки на 220 В: 16А та 32А. Вбудований бак на 7 л дозволяє тривало працювати без зупинок.
Основні переваги Carod CMK-7AM:
- 6 кВт - номінальна потужність
- 6.1 кВт - максимальна потужність
- 220 В - вихідна напруга
- 2 розетки 230В 16А та 32А
- Синхронний альтернатор з мідною обмоткою
- Працює від фірмового двигуна KOHLER CH440
- 429 куб.см - об'єм двигуна
- 10,5 кВт / 14 к.с- потужність двигуна
- 7 л - об'єм паливного бака
- Захист корпусу за стандартом IP23
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Генератор бензиновий Carod CMK-7AM
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики Бензиновий генератор 6 кВт Carod CMK-7AM
| Потужність | 6.0 кВт |
| Тип установки | портативний |
| Вага | 78 кг |
| Клас | Побутовий |
| Розміри | 80x50x60 см |
| Потужність максимальна 1ф | 6.1 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 6.0 кВт |
| Об`єм бака для оливи | 1.1 л |
| Об`єм паливного бака | 7 л |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Реализація | відкрите |
| Особливості | Силова розетка 230В 32А |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Об`єм двигуна | 429 см3 |
| Потужність двигуна (к.с) | 14 к.с |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | KOHLER CH440 |
| Охолодження | повітряне |
| Тип запуску | Ручний |
| Вид палива | Бензин |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Призначення | для будинку, для гаража, для дачі, для квартири, для кемпінгу |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Кількість фаз | одна |
| Клас захисту | IP23 |
| Країна-виробник | Іспанія |
| Країна торгової марки | Іспанія |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Немає |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Бензиновий генератор 6 кВт Carod CMK-7AM
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAROD |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Максимальна потужність | 6.1 кВт |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KOHLER CH440 |
| Об'єм двигуна | 429 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 7 л |
| Потужність двигуна | 14 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Вага | 78 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна потужність, кВт | 5,1 - 10 |
- Ціна: 48 447 ₴
