
Бензиновий генератор 5 кВт Carod CMH-7AM
- Немає в наявності
52 327 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Carod CMH-7AM – якісний бензиновий генератор з номінальною потужністю 5 кВт, при роботі генерує напругу 220 В, яку можна використовувати для підключення електроінструментів або обладнання. На корпусі є 2 розетки на 220 В 16 А. Вбудований бак на 6,1 л дозволяє тривало працювати без зупинок.
Основні переваги Carod CMH-7AM:
- 5 кВт - номінальна потужність
- 6 кВт - максимальна потужність
- 220 В - вихідна напруга
- 2 розетки 230В 16А
- Синхронний альтернатор з мідною обмоткою
- Працює від фірмового двигуна HONDA GX390
- 389 куб.см - об'єм двигуна
- 8,7 кВт / 11к.с- потужність двигуна
- 6,1 л- об'єм паливного бака
- Захист корпусу за стандартом IP23
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Генератор бензиновий Carod CMH-7AM
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики Бензиновий генератор 5 кВт Carod CMH-7AM
| Потужність | 5.0 кВт |
| Тип установки | портативний |
| Вага | 51 кг |
| Клас | Побутовий |
| Розміри | 82x52x63 см |
| Потужність максимальна 1ф | 6.0 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 5.0 кВт |
| Об`єм бака для оливи | 1.1 л |
| Об`єм паливного бака | 6.1 л |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Реализація | відкрите |
| Особливості | Система аварійної зупинки |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Об`єм двигуна | 389 см3 |
| Потужність двигуна (к.с) | 11.1 к.с |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | Honda GX390 |
| Охолодження | повітряне |
| Тип запуску | Ручний |
| Вид палива | Бензин |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Призначення | для будинку, для гаража, для дачі, для квартири, для кемпінгу |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Кількість фаз | одна |
| Клас захисту | IP23 |
| Країна-виробник | Іспанія |
| Країна торгової марки | Іспанія |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Немає |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Бензиновий генератор 5 кВт Carod CMH-7AM
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAROD |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 6 кВт |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Honda GX390 |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 6.1 л |
| Потужність двигуна | 11.1 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 820 мм |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Вага | 51 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна потужність, кВт | 1 - 5 |
- Ціна: 52 327 ₴
