
Генератор бензиновий 12 кВт Senci SC15000-KH
- Немає в наявності
168 388 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Senci SC15000-KH - продуктивний бензиновий генератор з номінальною потужністю 12 кВт, при роботі генерує напругу 380 В, яку можна використовувати для підключення електроінструментів або обладнання. На корпусі є клеми для підключення обладнання. Вбудований бак на 30 л дозволяє працювати до 4 годин при навантаженні 100%. У цій модифікації генератора встановлений електростартер.
Основні переваги Senci SC15000-KH:
- 12 кВт - номінальна потужність
- 13 кВт - максимальна потужність
- 380 В-вихідна напруга
- Клеми для підключення обладнання
- Електростартер
- Стабілізатор напруги AVR
- Цифровий мультиметр
- Синхронний альтернатор з мідною обмоткою
- Оригінальний двигун KOHLER Command PRO
- 725 куб.см - об'єм двигуна
- 23,5 л.с - потужність двигуна
- 30 л - об'єм паливного бака
- 7 л/год – витрата палива при навантаженні 100%
- 4 год – час роботи при навантаженні 100%
- Захист корпусу за стандартом IP23
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Генератор бензиновий Senci SC15000-KH
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики Бензиновий генератор 12 кВт Senci SC15000-KH
| Потужність | 12.0 кВт |
| Тип установки | портативний |
| Вага | 155.0 кг |
| Клас | Професійний |
| Розміри | 98x62.8x77.8 см |
| Потужність максимальна 3ф | 13.0 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 12.0 кВт |
| Витрати палива | 7 л/год |
| Об`єм бака для оливи | 2.5 л |
| Об`єм паливного бака | 30.0 л |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Реализація | відкрите |
| Особливості | Лічильник мотогодин, Система аварійної зупинки, Стабілізатор напруги AVR |
| Можливість встановлення автоматики | Так |
| Об`єм двигуна | 725 см3 |
| Потужність двигуна (к.с) | 23.5 к.с |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | KOHLER Command PRO |
| Охолодження | повітряне |
| Тип запуску | Електростартер, Ручний |
| Вид палива | Бензин |
| Вихідна напруга | 380 В |
| Призначення | для будинку, для гаража, для дачі, для квартири, для кемпінгу, для компресора, для котла |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Час безперервної роботи | 4 год |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Кількість фаз | три |
| Клас захисту | IP23 |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Китай |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | є |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Бензиновий генератор 12 кВт Senci SC15000-KH
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senci |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 380 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 12 кВт |
| Максимальна потужність | 13 кВт |
| Час безперервної роботи | 4 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KOHLER Command PRO |
| Об'єм двигуна | 725 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 2.5 л |
| Об'єм паливного бака | 30 л |
| Потужність двигуна | 23.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 7 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 980 мм |
| Висота | 778 мм |
| Ширина | 628 мм |
| Вага | 155 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна потужність, кВт | 10,1 - 20,0 |
- Ціна: 168 388 ₴

