
Генератор бензиновий 5.2 кВт NTC TRT-6,5
- Немає в наявності
62 958 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NTC TRT-6,5 - якісний 3-фазний бензиновий генератор з номінальною потужністю 5.2 кВт при роботі на 3 фазах та 4 кВт при роботі на 1 фазі. До генератора можна підключати обладнання, яке працює з напругою 220 або 380 В. На корпусі є 2 розетки на 220 В і 1 на 380 В. Вбудований бак на 6 л дозволяє працювати до 2 годин при навантаженні 75%.
У цьому генераторі використовується комплексне регулювання напруги, що забезпечує подачу великого пускового струму навіть за рахунок падіння напруги. Ця функція є обов’язковою для запуску асинхронних двигунів, наприклад, циркулярних пил або компресорів.
Основні переваги NTC TRT-6,5:
- 4 кВт/ 5.2 кВт - номінальна потужність на 1 фазі/3 фазах
- 4.4 кВт / 5.6 кВт - максимальна потужність на 1 фазі / 3 фазах
- 220 В / 380 В - вихідна напруга на 1 фазі / 3 фазах
- 18 А/9.4 А - номінальний струм на виході на 1 фазі/3 фазах
- 2 розетки 230В та 1 розетка на 380 В для підключення техніки
- Синхронний альтернатор Mecc Alte T16F-160 з мідною обмоткою
- Працює від фірмового двигуна Honda GX390
- 390 куб.см - об'єм двигуна
- 8.7 кВт / 11.7 л.с - потужність двигуна
- 6 л - об'єм паливного бака
- 3.5 л/год – витрата палива при навантаженні 75%
- 2 год - час роботи при навантаженні 75%
- Захист корпусу за стандартом IP23
- Колеса для транспортування
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Генератор бензиновий NTC TRT-6,5
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики Генератор бензиновий 5.2 кВт NTC TRT-6,5
| Потужність | 5.2 кВт |
| Тип установки | портативний |
| Вага | 89 кг |
| Клас | Побутовий |
| Розміри | 740x550x520 см |
| Потужність максимальна 1ф | 4.4 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 5.6 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 4.0 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 5.2 кВт |
| Витрати палива | 3.5 л/год |
| Об`єм бака для оливи | 1.1 л |
| Об`єм паливного бака | 6.0 л |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Реализація | відкрите |
| Особливості | Система аварійної зупинки |
| Можливість встановлення автоматики | Так |
| Об`єм двигуна | 390 см3 |
| Потужність двигуна (к.с) | 11.7 к.с |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | Honda GX390 |
| Охолодження | повітряне |
| Тип запуску | Ручний |
| Вид палива | Бензин |
| Вихідна напруга | 220 В, 380 В |
| Призначення | для будинку, для гаража, для дачі, для квартири, для кемпінгу |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Час безперервної роботи | 2.0 год |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Кількість фаз | одна/три |
| Клас захисту | IP23 |
| Країна-виробник | Південна Корея |
| Країна торгової марки | Чехія |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Немає |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Генератор бензиновий 5.2 кВт NTC TRT-6,5
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTC |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна сила струму | 9.4 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5.2 кВт |
| Максимальна потужність | 5.6 кВт |
| Час безперервної роботи | 2 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Honda GX390 |
| Об'єм двигуна | 390 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Потужність двигуна | 11.7 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 3.5 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 740 мм |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Вага | 89 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна потужність, кВт | 5,1 - 10 |
- Ціна: 62 958 ₴