
Бетонозмішувач вінцевий Vulkan БС-315лА, 380 В
- В наявності
35 501 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бетонозмішувач Vulkan БС-315лА 380 В - професійне будівельне обладнання для виготовлення бетону та інших будівельних сумішей. Дана модель живиться від електромережі 380, що дозволяє використовувати її на різних промислових об'єктах.
Сфера застосування: використовується під час будівництва різних бетонних об'єктів (фундамент, вимощення, щаблі, доріжки тощо).
Особливості будівельного обладнання Vulkan
- Хороша продуктивність
- Ергономічний дизайн
- Надійний механізм
- Ефективна система захисту
Переваги бетономішалки Vulkan БС-315лА 380 В
- Потужний електродвигун на 1.5 кВт живиться від напруги 380 В
- Вихід готової суміші складає близько 240 л.
- Широкий чавунний обід дозволяє надійно вертикально регулювати бетонозмішувач.
- Основа рами стійка до великих навантажень
- Якісна зубчаста передача
- Повна ємність бака складає 320 л.
- Діаметр завантажувального барабана – 770 мм.
- Діаметр завантажувального отвору – 440 мм.
- Обороти барабана досягають 28 об/хв.
- Протягом години бетонозмішувач може виготовити близько 3 куб. м готової суміші
- Габарити обладнання становлять 1600х1150х1650 мм.
- Бетонозмішувач важить 220 кг.
Характеристики Бетонозмішувач вінцевий Vulkan БС-315лА, 380 В
| Потужність | 1500 Вт |
| Тип | вінцева |
| Вага | 220 кг |
| Кількість оборотів | 28 об/хв |
| Об'єм резервуару | 320,0 л |
| Оберти двигуна | 1400 об/хв |
| живлення | Від мережі 380 В |
| Діаметр бака | 770 мм |
| Діаметр горловини | 440 мм |
| Об'єм готової суміші | 240 л |
| Тип вінця | чавунний |
| Країна торгової марки | Китай |
| Стан товару | новий |
Комплектація Бетонозмішувач вінцевий Vulkan БС-315лА, 380 В
| Комплектація | інструкція, бетономішалка, гарантійний талон |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Об'єм бака бетономішалки | 320 л |
| Об'єм готової суміші | 240 л |
| Діаметр отвору барабана | 770 мм |
| Частота обертів барабана | 28 об/хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 380В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Кількість обертів двигуна | 1400 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Висота | 1650 мм |
| Вага | 220 кг |
- Ціна: 35 501 ₴


