
Мийка бензинова високого тиску Vulkan SCPW 3000-II
- В наявності
22 122 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка високого тиску Vulkan SCPW 3000-II – професійний мийний апарат на бензиновому двигуні потужністю 6,5 л.с. Ця модель активно використовується у сфері технічного обслуговування, на виробництві, у роботі комунальних служб та клінінгових компаній. Додатково миття можна оснастити пінною насадкою або грязьовою фрезою.
Призначення: використовується для миття брудної будівельної, дорожньо-ремонтної та сільськогосподарської техніки, габаритного обладнання, вантажних автомобілів, збирання на території промислових об'єктів тощо.
Переваги мийки Vulkan SCPW 3000-II
- Надійна латунна помпа Annori Reverberri AR RMV2.5G30 італійського виробництва
- Можливість подачі води з водопроводу під тиском або з ємності самопливом
- Миття високого тиску не залежить від наявності електромережі, що робить її більш мобільною.
- Бензиновий 4-тактний двигун SENCI SC168FB потужністю 6,5 л.
- Максимальний тиск на виході пістолета 210 бар, робочий – 180 бар
- Комплектні сопла дозволяють регулювати кут розпилення води від 0 ° до 40 °
- Максимальна витрата води під час роботи - 8,3 л/хв
- Вбудований бак для миючого засобу об'ємом 4,2 л
- Бак для бензину на 3,6 л дозволяє працювати безперервно до 2,5 години.
- При максимальних навантаженнях витрата палива становить 1,4 л/год.
- Міцна сталева рама
- Широкі прогумовані колеса і рукоятка, що складається.
- Якісний шланг довжиною 10 м
Комплектація
- Мийка Vulkan SCPW 3000-II
- Шланг високого тиску 10 м
- Пістолет
- Сопло 0 °, 15 °, 25 °, 40 °, універсальне сопло
Характеристики Миття бензинове високого тиску Vulkan SCPW 3000-II
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Мийка |
| Вага | 36 кг |
| Клас | Професійний |
| Розміри | 57.5x52.5x58 см |
| Витрати води | 498 л/год |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Витрати палива | 1.4 л/година |
| Матеріал помпи | Латунь |
| Потужність двигуна | 4778 Вт |
| Потужність двигуна (к.с) | 6.5 л.с |
| живлення | Бензин |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Довжина шлангу | 10 м |
| Макс. тиск | 210 бар |
| Макс. температура | 40 C |
| мін. тиск | 180 |
| Країна виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | новий |
Комплектація Мийка високого тиску Vulkan SCPW 3000-II
| Комплектація | набір сопел, пістолет, шланг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 210 бар |
| Максимальна продуктивність | 498 л/год |
| Споживана потужність | 4.8 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 575 мм |
| Вага | 36 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура нагріву води | 40 град. |
| Витрата палива | 1.4 л/год |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
- Ціна: 22 122 ₴




