
Мийка високого тиску бензинова Vulkan SCPW 4200-II
- В наявності
404 058 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка високого тиску Vulkan SCPW 4200-II – професійний мийний апарат на бензиновому двигуні потужністю 13 к.с. Ця модель активно використовується у сфері технічного обслуговування, на виробництві, у роботі комунальних служб та клінінгових компаній. Додатково миття можна оснастити пінною насадкою або грязьовою фрезою.
Призначення: використовується для миття брудної будівельної, дорожньо-ремонтної та сільськогосподарської техніки, габаритного обладнання, вантажних автомобілів, збирання на території промислових об'єктів тощо.
Особливості мийних апаратів ТМ Vulkan
- Висока потужність
- Ергономічний та стильний дизайн
- Місткий паливний бак
- Зручна конструкція
Переваги Vulkan SCPW 4200-II
- Надійна помпа Annori Reverberri італійського виробництва
- Миття високого тиску не залежить від наявності електромережі, що робить її більш мобільною.
- Додаткові насадки дозволяють розсіювати струмінь води від 0 ° до 40 °
- Бензиновий двигун потужністю 13 л.
- Миючий апарат генерує тиск 255 бар
- За хвилину миття може витратити до 14,5 л води
- При максимальних навантаженнях витрата палива становить 3 л/год.
- Міцна рама та широкі прогумовані колеса забезпечують більш комфортне транспортування
- Об'ємний бак миючого засобу
- Ефективна повітряна система охолодження
- Якісний шланг довжиною 10 м
- Бензиновий бак на 14 л
- Середній час роботи з повним бензобаком складає близько 4 годин
- Відносно невелика вага (54 кг)
Комплектація
- Мийка
- Шланг високого тиску
- Пістолет
- Сопло 0 °, 15 °, 25 °, 40 °, універсальне сопло
Характеристики Миття високого тиску бензинове Vulkan SCPW 4200-II
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Мийка |
| Вага | 58 кг |
| Клас | Професійний |
| Розміри | 68x48x68 см |
| Витрати води | 870 л/год |
| Об'єм паливного бака | 14.0 л |
| Витрати палива | 2 л/год |
| Матеріал помпи | Латунь |
| Потужність двигуна | 9600 Вт |
| Потужність двигуна (к.с) | 13 к.с |
| живлення | Бензин |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Довжина шлангу | 10 м |
| Макс. тиск | 255 бар |
| Макс. температура | 40 C |
| мін. тиск | 200 |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | новий |
Комплектація Мийка високого тиску бензинова Vulkan SCPW 4200-II
| Комплектація | набір сопел, пістолет, шланг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 255 бар |
| Максимальна продуктивність | 870 л/год |
| Споживана потужність | 9.6 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 680 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 680 мм |
| Вага | 58 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Витрата палива | 2 л/год |
| Об'єм паливного бака | 14 л |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
- Ціна: 404 058 ₴

