
Верстат свердлильний Vulkan VLK-16T1 настільний, 220 В, 550 Вт
- В наявності
16 381 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердлильний верстат Vulkan VLK-16T1 - електричне обладнання для свердління глухих та наскрізних отворів у металевих, дерев'яних, пластикових та кам'яних деталях. Залежно від завдання може працювати з різними свердлами, зенкерами, розгортками, мітчиками та іншим інструментом. Ця модель має настільне виконання.
Призначення та сфера застосування: свердління, розсвердлювання, зенкерування, розгортання, нарізування внутрішніх різьблень, вирізування дисків з листового матеріалу. Використовується в домашніх та професійних майстернях, на виробництві.
Переваги свердлильного верстата Vulkan VLK-16T1
- Надійний двофазний електродвигун
- 12 режимів швидкості дозволяють виконувати роботу більш якісно та точно
- Велика кнопка Увімк/Вимк зручно розташована прямо перед оператором
- Верстат надійно встановлюється на столі
- Верстатні тиски з шириною затиску 75 мм надійно фіксують оброблювану деталь
- Швидкозатискний патрон забезпечує легку та швидку заміну робочих елементів
- Робоча платформа легко та швидко регулюється за висотою, що забезпечує комфортну роботу із заготівлями різних розмірів.
- Велика основа та металева колона забезпечують хорошу стійкість конструкції.
Комплектація
- Тиски верстатні 75 мм - 1шт
- Набір шестигранників
- Клин – 1 шт
- Інструкція експлуатації
Характеристики Верстат свердлильний Vulkan VLK-16T1 настільний, 220 В, 550 Вт
| Габарити | 895x490x290 мм |
| Клас верстата | побутовий |
| Потужність | 0.55 кВт |
| Тип | Вертикальний |
| Тип установки | настільний |
| Вага | 48 кг |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Кількість оборотів | 220-2500 об/хв |
| Тип шпинделя | MT2 |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Контроль оборотів | Так |
| живлення | Від мережі 220 В |
| Виліт шпинделя | 169 мм |
| Габарити основи | 456х273 мм |
| Габарити робочої поверхні | 300х300 мм |
| Діаметр колони | 70 мм |
| Макс. діаметр свердла | 16 мм |
| Хід шпинделя | 80 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Стан товару | новий |
Комплектація Верстат свердлильний Vulkan VLK-16T1 настільний, 220 В, 550 Вт
| Комплектація | клин,тиски,набір ключів,верстат |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Споживана потужність | 0.55 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2500 об/хв |
| Кількість швидкостей | 12 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 48 кг |
| Довжина | 895 см |
| Ширина | 490 см |
| Висота | 290 см |
| Додаткові параметри | |
| Виліт шпинделя | 169 мм |
| Хід шпинделя | 80 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 16 мм |
- Ціна: 16 381 ₴


