
Генератор бензиновий 2.5 кВт Vulkan SC3250E-II (SC3250E-II)
- Немає в наявності
- Код: MН10000EА
18 273 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензиновий генератор Vulkan SC3250E - пристрій для генерації напруги електричного струму в умовах коли немає можливості скористатися іншими джерелами електроенергії.
Призначення: призначений для відновлення подачі електрики у разі збоїв електромережі. Може працювати у побутових умовах.
Особливості генераторів Vulkan
- Хороша продуктивність
- Ергономічний дизайн
- Надійні альтернатори
- Місткий паливний бак
Переваги електрогенератора Vulkan SC3250E
- Якісні генераторні модулі для тривалих навантажень
- Бензиновий двигун має полегшений старт та ступінь екологічності Євро2
- Надійні повітряні фільтри
- Глушник з іскрогасником забезпечує низькі шуми під час роботи
- Датчик рівня масла в картері двигуна
- На одній заправці при повному навантаженні може працювати до 9,5 год.
- Полегшена конструкція
- Оснащений глушником з іскропоглинаючим механізмом
- Автоматична система захисту від перевантажень
- Система стабілізації напруги дозволяє підключати чутливу електроніку
- Захист від попадання пилу всередину робочого механізму
- Посилений паливний бак
- Може запускатися як вручну, так і за допомогою електричного стартера
- Рівень шуму трохи більше 65дБ
- Паливний бак об'ємом 15л
Характеристики Генератор бензиновий 2.5 кВт Vulkan SC3250E-II (SC3250E-II)
| Потужність | 2.5 кВт |
| Тип установки | портативний |
| Вага | 45.0 кг |
| Клас | Побутовий , міні |
| Розміри | 60x45x60 см |
| Потужність максимальна 1ф | 2.8 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 2.5 кВт |
| Об'єм бака для олії | 0.8 л |
| Об'єм паливного бака | 15.0 л |
| Витрати палива | 1.5 л/год |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Реалізація | відкрите |
| Особливості | Система аварійної зупинки, Стабілізатор напруги AVR, Лічильник мотогодин |
| Можливість встановлення автоматики | Так |
| Потужність двигуна (к.с) | 6.5 л.с |
| Об'єм двигуна | 169 см3 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | WP168FB |
| Охолодження | повітряне |
| Тип запуску | Ручний, Електростартер |
| Вид палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 9.5 год |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Призначення | для гаража , для дачі , для будинку , для квартири , для кемпінгу |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Кількість фаз | одна |
| клас захисту | IP23 |
| Країна виробник | Україна |
| Країна торгової марки | Китай |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Так |
| Стан товару | новий |
Комплектація Генератор бензиновий 2.5 кВт Vulkan SC3250E-II (SC3250E-II)
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Україна |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Час безперервної роботи | 9.5 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 169 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.8 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 1.5 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 45 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик рівня оливи | Так |
| Номінальна потужність, кВт | 1 - 5 |
| виготовлення | Відкриті |
| Колеса | Да |
| Номінальна потужність (кВт) | 1 - 5 |
| Тип виконання: | Відкриті |
| Режим запуску | Ручний запуск, Електростартер |
- Ціна: 18 273 ₴






