
Генератор бензиновий 5 кВт Vulkan SC6000E-II (SC6000E-II)
- Немає в наявності
- Код: MН10000EА
33 480 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензиновий генератор Vulkan SC6000E-II - пристрій для генерації напруги електричного струму в умовах коли немає можливості скористатися іншими джерелами електроенергії.
Призначення: призначений для відновлення подачі електрики у разі збоїв електромережі. Може працювати у побутових умовах.
Особливості генераторів Vulkan
- Хороша продуктивність
- Ергономічний дизайн
- Надійні альтернатори
- Місткий паливний бак
Переваги електрогенератора Vulkan SC6000E-II
- Якісні генераторні модулі для тривалих навантажень
- Бензиновий двигун має полегшений старт та ступінь екологічності Євро2
- Надійні повітряні фільтри
- Глушник з іскрогасником забезпечує низькі шуми під час роботи
- Датчик рівня масла в картері двигуна
- На одній заправці при повному навантаженні може працювати до 13,5 год.
- Оснащений глушником з іскропоглинаючим механізмом
- Автоматична система захисту від перевантажень
- Система стабілізації напруги дозволяє підключати чутливу електроніку
- Захист від попадання пилу всередину робочого механізму
- Посилений паливний бак
- Може запускатися як вручну, так і за допомогою електричного стартера
- Рівень шуму трохи більше 97дБ
- Паливний бак об'ємом 25л
Технічні характеристики електрогенератора Vulkan SC6000
|
Потужність двигуна: |
13 кВт |
|
Частота обертів: |
3000 об/хв |
|
Вид палива: |
бензин |
|
Об'єм двигуна: |
338 см³ |
|
Система запуску: |
ручний/ел. стартер |
|
Напруга: |
220 В |
|
Частота струму: |
50 Гц |
|
Номінальна потужність: |
5 кВт |
|
Максимальна потужність: |
5,5 кВт |
|
Кількість фаз: |
1 |
|
Об'єм паливного бака: |
25 л |
|
Об'єм масляного бака: |
1,1 л |
|
Габарити: |
610х730х556 мм |
|
Вага: |
81 кг |
Характеристики Генератор бензиновий 5 кВт Vulkan SC6000E-II (SC6000E-II)
| Потужність | 5,0 кВт |
| Тип установки | портативний |
| Вага | 81,0 кг |
| Клас | Побутовий |
| Розміри | 61x73x55.6 см |
| Потужність максимальна 1ф | 5,5 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 5,0 кВт |
| Об'єм бака для олії | 1,1 л |
| Об'єм паливного бака | 25,0 л |
| Витрати палива | 2.9 л/час |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Реалізація | відкрите |
| Особливості | Система аварійної зупинки, Стабілізатор напруги AVR, Лічильник мотогодин |
| Можливість встановлення автоматики | Так |
| Потужність двигуна (к.с) | 13 к.с |
| Об'єм двигуна | 338 см3 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | 170FB |
| Охолодження | повітряне |
| Тип запуску | Ручний, Електростартер |
| Вид палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 8,5 год |
| Вихідна напруга | 220 В |
| призначення | для гаража , для дачі , для будинку , для квартири , для кемпінгу |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Кількість фаз | одна |
| клас захисту | IP23 |
| Країна виробник | Україна |
| Країна торгової марки | Китай |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Так |
| Стан товару | новий |
Комплектація Генератор бензиновий 5 кВт Vulkan SC6000E-II (SC6000E-II)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Україна |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Час безперервної роботи | 13.5 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 338 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 2.9 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 610 мм |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 556 мм |
| Вага | 81 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик рівня оливи | Так |
| Номінальна потужність, кВт | 5,1 - 10 |
| виготовлення | Відкриті |
| Колеса | Да |
| Номінальна потужність (кВт) | 5,1 - 10 |
| Тип виконання: | Відкриті |
| Режим запуску | Ручний запуск, Електростартер |
- Ціна: 33 480 ₴