
Рокла гідравлічна Vulkan SYP-IIK 3 т/2500 мм жовта
- В наявності
34 045 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідравлічний візок SYP-IIK – обладнання для складу, за допомогою якого можна перевозити важкий вантаж. Часто використовується для транспортування об'єктів територією складу, навантаження чи розвантаження тощо. Представлена модель відрізняється від інших моделей довгими вилами та більш міцною та якісною сталлю.
Призначення та сфера використання: переміщення дерев'яних палет з вантажем вагою не більше 2000 кг та підйом їх на висоту до 20 см. Крім складів активно застосовується в аеропортах, портах та на різних промислових об'єктах.
Особливості підйомного обладнання Вулкан
- Відмінне співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги Vulkan SYP-IIK
- Поліуретанові колеса з гумовим покриттям червоного кольору.
- Максимальна довжина вил 250 см
- Ширина охоплення вил 55 див.
- Колеса не залишають слідів і створюють мінімальний шум
- Можна піднімати вантажі вагою до 3000 кг
- Добре працює на різних поверхнях: плитці, полірованому бетоні і т.д.
- Розміри передніх коліс 18х5см
- Розміри задніх коліс 8х7 см
- Спарені колеса стійко витримують високе навантаження
- Посадкова висота підйому – 85 мм.
- Максимальна висота підйому – 200 мм
Характеристики Рокла гідравлічна Vulkan SYP-IIK 3 т/2500 мм жовта
| Тип | Гідравлічна |
| Вага | 170 кг |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Довжина вил | 2.5 м |
| Ширина вил | 550 мм |
| Матеріал покриття коліс | поліуретан покритий гумою |
| Механізм підйому | ручний |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Висота у складеному стані | 85 мм |
| Висота підйому | 0.2 м |
| Розмір роликів вил | 80х70 мм |
| Розмір кермових коліс | 180х50 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | новий |
Комплектація Рокла гідравлічна Vulkan SYP-IIK 3 т/2500 мм жовта
| Комплектація | рокла |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Власна вага | 170 кг |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 2500 мм |
| Ширина вил | 550 мм |
- Ціна: 34 045 ₴

