
Гідравлічний штабелер Vulkan SYG-2016 2000 кг
- В наявності
41 025 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідравлічний штабелер Vulkan SYG-2016 - обладнання для вантажних та розвантажувальних робіт у складських приміщеннях. Також підходить для переміщення вантажів у портах або багажу на вокзалах та аеропортах. За допомогою штабелера можна без зайвих зусиль підвищити ефективність процесу навантаження та вивантаження важкої поклажі.
Призначення: переміщення об'єктів, укладання на стелажі, штабелювання вантажів друг на друга.
Особливості підйомного обладнання Vulkan
- Відмінне співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги штабелера Vulkan SYG-2016
- Міцні сталеві вила
- Може піднімати товари вагою до 2000 кг.
- Ефективно працює з великогабаритним вантажем
- Надійні колеса з нейлоновим покриттям
- Піднімає об'єкти на висоту до 1,6 м
- Має надійне зчеплення із поверхнею
- Оптимальна довжина вил (1,1 м)
- Досить легкий в управлінні
- Вага 275 кг надає більшої стійкості.
Характеристики Гідравлічний штабелер Vulkan SYG-2016 2000 кг
| Габарити | 1650x960x2100 мм |
| Вага | 275 кг |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Довжина вил | 1.1 м |
| Макс. робоча висота | 1.6 м |
| Зовнішнє розширення вил | 320-710 мм |
| Внутрішнє розширення вил | 20-410 мм |
| Спосіб пересування | Несамохідний |
| мін. робоча висота | 0.09 м |
| Тип штабелера | Гідравлічний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | новий |
Комплектація Гідравлічний штабелер Vulkan SYG-2016 2000 кг
| Комплектація | штабелер |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 1600 мм |
| Власна вага | 275 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1650 мм |
| Ширина | 960 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1100 мм |
- Ціна: 41 025 ₴