
Штабелер електричний Vulkan CTDF15/25 1500 кг, 2.5 м
- В наявності
145 766 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний штабелер Vulkan CTDF15/25 - електричне самохідне обладнання для транспортування та переміщення вантажів під час вантажно-розвантажувальних робіт. Модель Vulkan CTDF15/25 часто використовують для навантаження та вивантаження товарів на складах, супермаркетах, оптових базах, підприємствах і т.д. Пристрій піднімає вагу 1500 кг на висоту до 2,5 м-коду.
Призначення: переміщення об'єктів, укладання на стелажі, штабелювання вантажів друг на друга.
Переваги штабелера Vulkan CTDF15/25
- Хороше тягове зусилля дозволяє виконувати свою роботу на ухилих рампах.
- Самохідний тип пересування - штабелер їде самостійно, ви тільки керуєте
- Двосекційна форма щогли збільшує висоту підйому, забезпечуючи при цьому компактність зберігання.
- Електромагнітне гальмо з рекуперацією забирає частину енергії, зменшуючи таким чином обороти, і передає її назад в акумулятор, заряджаючи його
- Висота щогли у складеному стані досягає 185 см.
- Міцні колеса з поліуретану: 4 спереду / 1 ззаду
- Акумулятори 2x12В ємністю 80Ач вистачає на 4 години роботи
- Плавний старт та підйом вил
- Всі вузли управління зручно розташовані на ручці
- Штабелер автоматично вимикається при досягненні максимальної висоти підйому
- Піднімає вантаж вагою до 1,5 тонн на висоту до 2,5 м
Комплектація
- Акумулятор - 2 шт
- Зарядний пристрій DC24В/10А - 1шт
- Інструкція з експлуатації
Характеристики Штабелер електричний Vulkan CTDF15/25 1500 кг 2.5 м
| Габарити | 1850x750x1840 мм |
| Вага | 465 кг |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Макс. робоча висота | 2.5 м |
| Зовнішнє розширення вил | 550 мм |
| Спосіб пересування | Самохідний |
| Максимальна ємність акумулятора | 80 Агод |
| Напруга акумулятора | 24 В |
| мін. робоча висота | 0.086 м |
| Тип штабелера | електричний |
| Країна виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | новий |
Комплектація Штабелер електричний Vulkan CTDF15/25 1500 кг 2.5 м
| Комплектація | акумулятор,зарядний пристрій,штабелер |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | VULKAN |
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Електричний |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Висота підйому | 2500 мм |
| Власна вага | 465 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1850 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 1840 мм |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
- Ціна: 145 766 ₴






