
Штабелер електричний Vulkan CTQ1536-C 1500 кг, 3.6 м самохідний
- В наявності
250 314 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Vulkan CTQ1536-C - електричне самохідне обладнання для вантажно-розвантажувальних робіт на складах, супермаркетах та підприємствах. Дана модель призначена для транспортування та підйому вантажів вагою до 1500 кг на висоту до 3.6 м. CTQ1536-C відрізняється простотою при використанні та високою функціональністю.
Переваги штабелера Vulkan CTQ1536-C
- Повністю електричний механізм переміщення
- Двосекційна форма щогли збільшує висоту підйому, забезпечуючи при цьому компактність зберігання
- 3,6 м - максимальна висота підйому вантажу
- 1500 кг - максимальна вага вантажу
- Вбудований двигун потужністю 2,2 кВт
- Майданчик для оператора складається у бік корпусу, що значно економить місце зберігання
- Вила з міцної зносостійкої сталі
- Міцні колеса з чавуну з поліуретановим покриттям
- Для роботи використовується 2 акумулятори 12 В ємністю 106 А * год
Комплектація
- Штабелер електричний самохідний Vulkan CTQ1536-C
- Зарядний пристрій
Характеристики Штабелер електричний Vulkan CTQ1536-C 1500 кг, 3.6 м самохідний
| Габарити | 1950x800x2290 мм |
| Вага | 865 кг |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Макс. робоча висота | 3.6 м |
| Спосіб пересування | Самохідний |
| Максимальна ємність акумулятора | 106 Агод |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| мін. робоча висота | 0.09 м |
| Тип штабелера | електричний |
| Країна виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | новий |
Комплектація Штабелер електричний Vulkan CTQ1536-C 1500 кг, 3.6 м самохідний
| Комплектація | зарядний пристрій, штабелер |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | VULKAN |
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Електричний |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Висота підйому | 3600 мм |
| Власна вага | 865 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 2290 мм |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
- Ціна: 250 314 ₴