
Штабелер електричний Vulkan CTQN 15/40 1500 кг, 4 м
- В наявності
381 001 ₴
Основні переваги штабелера Vulkan CTQN 15/40:
- Корпус виготовлений з товстої вуглецевої сталі
- Самохідна конструкція
- Тришарове фарбування корпусу
- Трисекційна щогла
- 1500 кг - реальна вантажопідйомність штабелера
- 1150 мм - довжина вил
- 170 мм - ширина вил
- 680 мм - максимальне зовнішнє розширення вил
- 85 мм - мінімальна висота підйому вантажу
- 4 м - максимальна висота підйому вантажу
- 500 мм - центр навантаження
- 1050 мм - висота вантажу під час руху
- 130 / 70 мм/с - швидкість підйому вил без вантажу / з вантажем
- 500 мм/с - швидкість опускання вил
- 6/5 км/год - швидкість руху без вантажу/з вантажем
- Вбудований регулятор швидкості та електромагнітне гальмо
- Безщіткові двигуни
- 1,5 кВт - потужність двигуна для руху
- 2,2 кВт - потужність двигуна для підйому вил
- 2620/2230 мм - максимальна довжина штабелера з майданчиком / без майданчика
- 1900 мм - висота штабелера зі складеною щоглою
- 850 мм - ширина штабелера
- 2160/1760 мм - мінімальний радіус повороту з майданчиком / без майданчика
- Колеса виготовлені з поліуретану та вкриті гумою
- Надійне зчеплення з поверхнею
- Підвищена міцність конструкції
- 850 кг - вага штабелера без акумуляторів
- 220 кг - вага акумуляторів
- 2*12 В/240 А*год - 2 акумулятори із сумарною напругою 24 В та ємністю 240 А*год
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Штабелер електричний Vulkan CTQN 15/40
- Акумулятори 2 шт
- Зарядний пристрій
ОПИС ЕЛЕКТРИЧНОГО ШТАБЕЛЕРА Vulkan CTQN 15/40
Vulkan CTQN 15/40 - професійне обладнання, призначене для переміщення вантажів вагою до 1500 кг на складах, магазинах та виробництвах. Завдяки трисекційній щоглі робоча висота досягає 4 м. За підйом вантажу відповідає електродвигун потужністю 2,2 кВт. За пересування відповідає окремий двигун потужністю 1,5 кВт, максимальна швидкість штабелера без вантажу дорівнює 6 км/год, з вантажем 5 км/год відповідно. Штабелер живиться від акумуляторів із сумарною ємністю 240 А*год.
Штабелер електричний Vulkan CTQN 15/40 поставляється з 2 акумуляторами та зарядним пристроєм.
В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна купити електричний штабелер Vulkan. Укрсервіс – офіційний власник ТМ Vulkan території України. Вся продукція сертифікована та поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавить вартість інструменту виробництва Vulkan, менеджери нададуть вам детальну консультацію та підберуть за найвигіднішою ціною. Вони також підкажуть, де можна знайти правдиві відгуки про вибрану модель.
Характеристики Штабелер електричний Vulkan CTQN 15/40 1500 кг 4 м
| Габарити | 2320x850x2590 мм |
| Вага | 1070 кг |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Макс. робоча висота | 4.0 м |
| Зовнішнє розширення вил | 680 мм |
| Спосіб пересування | Самохідний |
| Максимальна ємність акумулятора | 240 Агод |
| Напруга акумулятора | 2x12 В |
| мін. робоча висота | 0.085 м |
| Тип штабелера | електричний |
| Країна виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | новий |
Комплектація Штабелер електричний Vulkan CTQN 15/40 1500 кг 4 м
| Комплектація | зарядний пристрій, штабелер, 2 акумулятори |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | VULKAN |
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Електричний |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Висота підйому | 4000 мм |
| Швидкість руху з вантажем | 5 км/год |
| Швидкість руху без вантажу | 6 км/год |
| Швидкість підйому з вантажем | 7 см/с |
| Швидкість підйому без вантажу | 13 см/с |
| Мінімальний радіус повороту | 1400 мм |
| Власна вага | 850 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2320 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Висота | 2590 мм |
| Висота в піднятому стані | 1900 мм |
| Розміри вил | |
| Ширина вил | 170 мм |
| Довжина вил | 1150 мм |
- Ціна: 381 001 ₴




