
Набір інструментів Whirlpower A21-3138 138 од. у металевій скриньці
- В наявності
2 110 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інструменти Whirlpower - це заводська якість та тривала експлуатація без зносу та зниження експлуатаційних характеристик. Надійні металеві сплави та зручні рукоятки роблять роботу з ними швидкою та приємною.
набір інструментів 1/4" 64 од. головки 4-13мм, головки із вставками.
Полиця 2:
набір шарнірно-губцевого інструменту 26 од. (викрутки, плоскогубці, екстрактори)
Полиця 3:
набір ключів та зубил 40 од.(ключи комбіновані, шестигранні)
Полиця 4:
набір інструментів 8 од. (ножиці, рулетка, пилка, молоток, ніж, ключі розвідний і переставний, затискач)
Характеристики Набір інструментів Whirlpower A21-3138 138 од. у металевій скриньці
| Тип | універсальний |
| Розмір ключів | комбіновані: 6-24, розвідні: 250мм |
| Головки 1/2", шт | 16 |
| Кількість ключів | 16 шт |
| Розмір головок 1/2" | 6-гр: 10-32свічкові: 16, 21 |
| Головки 1/4", шт | 12 |
| Додатковий інструмент | адаптер 3/8x5/16Hex, бокорізи 180мм, затискач 224мм, міні-лобзик, молоток інженерний 500гр, ніж будівельний, ножиці 140мм, пасатижі 180мм, переставні кліщі 240мм, перехідник 5/16x даний 1 /4, екстрактори біт 1/8, 1/2, 1/4, 5/16, 7/16, 9/16, 40мм, 78 |
| Розмір головок 1/4" | 6-гр: 4-13 |
| Біти, шт | 32 |
| Кількість викруток, шт | 7 шт |
| Розмір викруток | SL: 5, 2*100, 2*25, 4*100PH: 1*80, 5, 5*125, 5*150, 5*25, 6 |
| Трещітки | 1/2 36 зубів, 1/4 36 зубів |
| Подовжувачі | 1/2250мм, 1/4100мм 1/2125мм, 1/455мм |
| Вороток | 1/2 300мм Т-подібний, 1/2 450мм Т-подібний, 1/4 115мм Т-подібний, 1/4 145мм |
| Кількість предметів у наборі | 138 шт |
| Стан товару | новий |
Комплектація Набір інструментів Whirlpower A21-3138 138 од. у металевій скриньці
| Біти, шт | 32 |
| Вороток | 1/2 300мм Т-подібний, 1/2 450мм Т-подібний, 1/4 115мм Т-подібний, 1/4 145мм |
| Головки 1/2", шт | 16 |
| Головки 1/4", шт | 12 |
| Додатковий інструмент | адаптер 3/8x5/16Hex,бокорізи 180мм,затискач 224мм,міні-лобзик,молоток інженерний 500гр,ніж будівельний,ножиці 140мм,пасатижі 180мм,переставні кліщі 240мм,перехідник 3 карданний шарнір 1 /4,екстрактори біт 1/8,1/2,1/4,5/16,7/16,9/16,40мм,78 |
| Кількість ключів | 16 шт |
| Кількість викруток, шт | 7 шт |
| Розмір головок 1/2" | 6-гр: 10-32свічкові: 16,21 |
| Розмір головок 1/4" | 6-гр: 4-13 |
| Розмір ключів | комбіновані: 6-24, розвідні: 250мм |
| Розмір викруток | SL: 5,2*100,2*25,4*100PH: 1*80,5,5*125,5*150,5*25,6 |
| Трещітки | 1/2 36 зубів, 1/4 36 зубів |
| Подовжувачі | 1/2250мм, 1/4100мм 1/2125мм, 1/455мм |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Whirlpower |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Кількість в наборі інструментів | 138 |
| Тип упаковки | Металевий кейс |
- Ціна: 2 110 ₴

