
Електроріз GTM DC350 (DC350)
- В наявності
15 228 ₴
Основні переваги GTM DC350:
- 12 місяців – повна гарантія на весь механізм
- 355 мм – максимальний діаметр диска
- 117 мм - максимальна товщина різання матеріалу
- 4800 об/хв – висока швидкість обертання диска
- 2800 Вт – максимальна потужність
- Електронний захист двигуна - запобігає перегріву двигуна та поломці при заклинюванні диска
- Захист від пилу - ротор та статор броньовані поліамідною ниткою
- Регульований захисний кожух - для різання всіх напрямків
- Регулювання глибини різу - для точної роботи
- 14,5 кг - найменша вага у класі
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Електроріз GTM DC350
- Колеса 2 шт
- Регульований захисний кожух
- Планка для регулювання глибини різу
- Мінінасос для подачі води
- Трубка для подачі води
- Адаптер для підключення пилососу
- Змінні графітні щітки
- Комбінований ключ 16 мм
- Шестигранний ключ
- Картонна коробка.
ОПИС ЕЛЕКТРИЧНОГО РІЗНИКА GTM DC350
Електроріз GTM DC350 призначений для різання цегляних, бетонних, залізобетонних та інших конструкцій за допомогою алмазного диска. На інструмент встановлюється стандартне алмазне коло діаметром 355 мм та з посадковим отвором 25,4 мм. Глибина різу регулюється спеціальною планкою, яку можна встановити на корпус, і досягає 117 мм. У електрорізач встановлено якісний двигун потужністю 2800 Вт, завдяки чому на холостому ходу швидкість обертання диска досягає 4800 об/хв. Ротор та статор двигуна додатково броньовані поліамідною ниткою, що дає захист від пилу при використанні та значно підвищує робочий ресурс. Щітки в двигуні під час зношування можна замінити без необхідності повного розбирання корпусу. Для роботи з алмазними дисками, що вимагають під час роботи водяне охолодження, в комплекті йде мінінасос потужністю 30 Вт з продуктивністю 8 л/хв і трубка для подачі води. Для кіл, що ріжуть без подачі води, передбачено адаптер для підключення будівельного пилососу.
Характеристики Електроріз GTM DC350 (DC350)
| Вага | 14.5 кг |
| Глибина різу | 117 мм |
| Макс. діаметр диска | 355 мм |
| Охолодження диска | Водяне |
| Потужність двигуна | 2.8 кВт |
| Потужність двигуна (к.с) | 3.81 л.с |
| живлення | Від мережі 220 В |
| Охолодження | повітряне |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Стан товару | новий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип | Бензоріз/електроріз дисковий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальний діаметр диска | 355 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 117 мм |
| Вага | 14.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна | |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
- Ціна: 15 228 ₴


