
Інверторний напівавтомат зварювальний GTM MIG-200SP LCD
- В наявності
20 568 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM MIG-200SP LCD - інверторна установка для напівавтоматичного зварювання MIG чорних та кольорових металів у середовищі захисних газів за допомогою зварювального дроту. Крім основного режиму MIG, є режим ручного ММА та аргонодугового зварювання TIG. Конструктивно напівавтомат складається з 3 блоків: блоку живлення, блоку керування та силового блоку. Таке компонування забезпечує більшу надійність, ремонтопридатність та ефективне охолодження.
Переваги напівавтомата GTM MIG-200SP LCD
- IGBT-технологія
- Мікропроцесорне управління
- Великий кольоровий LCD-екран з підсвічуванням
- Інтелектуальне налаштування параметрів зварювання в залежності від матеріалу
- Працює в режимі MIG, MMA та LIFT TIG
- 200 А - максимальний зварювальний струм
- 10 кВА - максимальна споживана потужність
- 0.8 - 1.2 - робочий діаметр зварювального дроту
- 4 мм – максимальний рекомендований діаметр електрода
- 30% - тривалість навантаження при струмі 200А
- 60% - тривалість навантаження при струмі 141А
- 100% - тривалість навантаження при струмі 110А
- Функція Pulse/Double pulse – зварювання в напівавтоматичному режимі кольорових металів
- Функція 2T/4T – зварювання довгих швів без натискання на кнопку пальника
- Функція Synergy - автоматичне налаштування параметрів зварювання залежно від товщини матеріалу
- Функція VRD – зниження напруги холостого ходу для захисту від ураження електричним струмом
- Регульований форсаж дуги
- Регульований гарячий старт
- Посилений механізм подачі дроту
- Уповільнена подача дроту під час підпалу дуги
- Захист від прилипання електродів
- Захист від перегріву, перенапруги та перевантаження
- Захист корпусу від пошкоджень за стандартом IP21S
Комплектація
- Джерело зварювального струму GTM MIG-200SP LCD
- Електродотримач з кабелем та байонетним роз'ємом
- Затискач маси з кабелем та байонетним роз'ємом
- Пальник з роз'ємом KZ-2 (євро) 3м
- Канал для зварювання нержавіючої сталі та чорних металів
- Канал для зварювання кольорових металів
- Наконечник - 2шт
- Інструкція з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики Інверторний напівавтомат зварювальний GTM MIG-200SP LCD
| Потужність | 8.0 кВт |
| Тип | напівавтомат-інвертор |
| Вага | 12.2 кг |
| Макс. діаметр дроту | 1.2 мм |
| Макс. діаметр електрода | 4.0 мм |
| Макс. струм зварювання | 200 А |
| Метод зварювання | MIG/MAG, MMA, TIG |
| Струм зварювання | постійний |
| Клас ізоляції | H |
| Розташування котушки | внутрішнє |
| Особливості | LСD-екран з підсвічуванням |
| Споживана потужність | 10.0 кВА |
| Живлення | Від мережі 220 В |
| Мін. діаметр дроту | 0.8 мм |
| Мін. діаметр електрода | 2.5 мм |
| Мін. струм зварювання | 10 А |
| Напруга холостого ходу | 64 В |
| Періодичність увімкнення | 30% |
| Клас захисту | IP21S |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | новий |
Комплектація Інверторний напівавтомат зварювальний GTM MIG-200SP LCD
| Комплектація | кабель з тримачем електрода, кабель маси, пальник |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна загальна вага | 12.2 кг |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 1.2 мм |
| Параметри апарата плазмового різання | |
| Тип зварювального встановлення | Мобільна |
| Вага апарата | 12.2 кг |
- Ціна: 20 568 ₴




