
Верстат фугувальний GTM SP-200 1500 Вт (SP-200)
- В наявності
42 624 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM SP-200 - якісний верстат побутового класу для фугування дерев'яних заготовок та дощок. Живиться від стандартної електромережі 220 В та споживає всього 1500 Вт. Верстат здатний працювати з дерев'яними деталями та заготовками шириною до 200 мм.
Основні переваги GTM SP-200:
- Надійна конструкція та якісні матеріали
- Працює від побутової електромережі 220 В
- Низьке енергоспоживання під час роботи - всього 1500 Вт
- 200 мм – максимальна ширина дерев'яної заготовки.
- 0-3.175 мм (1/8") - максимальна товщина знімання стружки
- Робочий вал із 3 сталевими ножами
- 4400 об/хв - частота обертання валу
- Робоча поверхня верстата виготовлена з високоміцного чавуну.
- Розмір фугувального столу 1340x230 мм
- Додатковий фугувальний упор розміром 875x98 мм та регулювання кута нахилу -45-0-45°
Комплектація:
- Верстат фугувальний GTM SP-200
- Інструкція з експлуатації
- Дерев'яна упаковка
Характеристики Верстат фугувальний GTM SP-200 1500 Вт (SP-200)
| Габарити | 1440x550x940 мм |
| Тип | Фугувальний |
| Вага | 130 кг |
| Кількість оборотів | 4400 об/хв |
| Кількість ножів | 3 шт |
| Матеріал столу | Чавун |
| споживана потужність | 1500 Вт |
| живлення | Від мережі 220 В |
| Габарити робочої поверхні | 1340x230 мм |
| Діаметр ножового валу | 61 мм |
| Розмір ножів | 155х19х3 мм |
| Стружка при фугуванні | 0-3.175 мм |
| Ширина проходу | 200 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | новий |
Комплектація Верстат фугувальний GTM SP-200 1500 Вт (SP-200)
| Комплектація | Інструкція з експлуатації |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фугувальний |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Ширина заготовки | 200 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 4400 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 130 кг |
| Довжина | 1440 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 940 мм |
| Додаткові параметри | |
| Кількість ножів на валу верстата | 3 шт. |
- Ціна: 42 624 ₴

