
Верстат комбінований GTM MQ393A (MQ393A)
- В наявності
57 603 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM MQ393A – професійне обладнання для обробки деревини. Комбінований верстат MQ393A призначений для фугування, рейсмусування, розпилу дощок, свердління дерев'яних заготовок, вирізування пазів та інших робіт по дереву. У верстаті є можливість гнучкої налаштування конструкції під конкретне завдання, що значно спрощує роботу користувачеві і виключає необхідність купівлі кількох окремих верстатів. Робочі частини рухаються однофазним асинхронним двигуном потужністю 2200 Вт. Завдяки мідній обмотці двигун відрізняється надійністю та витримує значні навантаження.
Комбінований верстат GTM MQ393A поставляється в дерев'яній упаковці пиляльним диском, шліфувальним кругом, ножами, свердлом та комплектом інструментів для збирання.
Основні переваги GTM MQ393A:
- Професійний верстат для обробки деревини
- Повний цикл робіт з дерева
- 220 В - працює від побутової мережі
- 2200 Вт - максимальна споживана потужність
- 1246*1620*1030 мм - компактні габарити
- 260 кг - один з найлегших верстатів
Фугувальний вузол
- 74 мм - діаметр валу
- 3500 об/хв - швидкість обертання ножа
- 300 мм - максимальна ширина стругання
- 3 мм - максимальна глибина стругання
- 6-120 мм - товщина заготовки при прес-струганні
- 150 мм - мінімальна довжина заготовки при прес-струганні
- 6,5 м/хв – максимальна швидкість подачі заготовки
- 0..45 - кут нахилу напрямної
Циркулярний вузол
- 300 мм – максимальний діаметр диска
- 25,4 мм - отвір для посадки диска
- 85 мм - максимальна товщина пропилу
- 300 мм – максимальна ширина заготовки
- 0..45 - кут нахилу напрямної
Свердлильно-фрезерувальний вузол
- 13 мм - максимальний діаметр свердління
- 120 мм - максимальна глибина свердління
- 10 мм – максимальна глибина вибірки
- 16 мм - максимальна ширина вибірки паза
- 150 мм - максимальний діаметр фрез (посадка 20 мм)
- 40 мм – максимальна ширина фрезерування
- 50 мм – максимальна глибина фрезерування
Комплектація:
- Верстат комбінований GTM MQ393A
- Довбальний вузол
- Шліфувальне коло 125*10*18 мм
- Фальцювальний ніж 104*14*18 мм
- Патрон свердлильний 1,5-13 мм
- Пиляльний диск 305*3*25,4 Z=40
- Шестигранний ключ 6 мм
- Шестигранний ключ 8 мм
- Ключ гайковий 14*17 мм
- Ключ гайковий 10*12 мм
- Дерев'яна упаковка
Характеристики Верстат комбінований GTM MQ393A (MQ393A)
| Габарити | 1150x390 мм |
| Тип | Комбінований |
| Вес | 260 кг |
| Глибина пропила під кутом 90 | 85 мм |
| Кількість оборотів | 3500 об/хв |
| Макс. диаметр диску | 300 мм |
| Материал столу | Алюміній |
| Потужність | 2200 Вт |
| Живлення | Від мережі 220 В |
| Діаметр ножового валу | 74 мм |
| Макс. глибина свердління | 120 мм |
| Макс. діаметр свердла | 13 мм |
| Макс. ширина дошки | 360 мм |
| Посадочное отверстие | 25,4 мм |
| Швидкість подачі | 6,5 м/хв |
| Стружка при рейсмусуванні | 0-3 мм |
| Ширина проходу | 300 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Стан товару | Новый |
Комплектація Верстат комбінований GTM MQ393A (MQ393A)
| Комплектація | Картона упаковка, верстат |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Максимальний діаметр диска | 300 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 260 кг |
| Додаткові параметри | |
| Ширина заготовки | 360 мм |
| Максимальна швидкість подачі | 6.5 м/хв |
- Ціна: 57 603 ₴

