
Генератор бензиновий 7 кВт GTM DK7500-L-3 з вбудованим АВР
- Немає в наявності
39 086 ₴
GTM DK7500-L-3 – 3-фазний бензиновий електрогенератор для забезпечення живлення обладнання у разі відсутності електроенергії. Оснащений 4-х тактним двигуном DK192F, який відрізняється економічністю, низьким рівнем викидів та шуму. Максимальна потужність на виході генератора за 3-фазного підключення становить 7.5 кВт. Ідеальний варіант для використання у побутових умовах, на дачі або у невеликих магазинах. Під час роботи повного бака палива об'ємом 25 л вистачить до 7:00 при 100% навантаженні. Вбудований АВР дозволяє налаштувати автоматичне увімкнення генератора при відключенні мережі.
Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження чи перегріву.
Індикатор сигналів тривоги значно спрощує контроль використання.
Переваги електрогенератора GTM DK7500-L-3:
- Абсолютно новий дизайн, вища вихідна потужність, менший розмір і менша вага.
- Проста у використанні, багатофункціональна панель.
- Економний двигун з низьким рівнем шуму та викидів
- 2,3 кВт/7 кВт - висока номінальна потужність
- 25 л - великий об'єм бака для палива
- 3.6 л/год - мала витрата палива при 100% навантаженні
- 220 В / 380 В - номінальна напруга під час роботи
- 21.7 А - номінальний струм під час роботи
- Ручний запуск / Електростартер / Автоматичний запуск - можливість запустити генератор у будь-яких умовах
- Вбудований акумулятор на 14 А*год
- 725*595*580 мм - компактні габарити
- Висока мобільність завдяки великим колесам та зручним рукояткам для переміщення.
Комплектація:
- Генератор GTM DK7500-L-3 – 1 шт
- Колеса - 2 шт
- Рукоятка - 1 шт
- Аккумулятор 14 А*ч - 1шт
- Инструкция эксплуатации – 1 шт
- Упаковка
Характеристики Генератор бензиновий 7 кВт GTM DK7500-L-3 з вбудованим АВР
| Потужність | 7.0 кВт |
| Тип установки | портативний |
| Вага | 97 кг |
| Клас | Професійний |
| Розміри | 72.5x59.5x58.0 см |
| Об'єм бака для масла | 1,1 л |
| Потужність максимальна 1ф | 2.5 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 7.5 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 2,3 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 7.0 кВт |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Витрати палива | 3.6 л/год |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Реализація | відкрите |
| Особливості | Силова розетка 230В 32А, Система автозапуску АВР, Стабілізатор напруги AVR, Лічильник мотогодин, Транспортувальні колеса |
| Можливість встановлення автоматики | Так |
| Об'єм двигуна | 458 см3 |
| Потужність двигуна (к.с) | 13 к.с. |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | DK192F |
| Охолодження | повітряне |
| Тип запуску | Автозапуск, Ручний, Електростартер |
| Вид палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 9.5 г |
| Вихідна напруга | 220 В, 380 В |
| Призначення | для гаража, для дачі, для будинку, для кемпінгу, для котла, для фудтраку, для електрокотла |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Кількість фаз | одна/три |
| Клас захисту | IP24 |
| Країна виробник | Україна |
| Країна торгової марки | Україна |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | так (цифровий) |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Генератор бензиновий 7 кВт GTM DK7500-L-3 з вбудованим АВР
| Комплектація | Акумулятор, картонна упаковка, колеса, ручка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна сила струму | 21.7 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Максимальна потужність | 7.5 кВт |
| Час безперервної роботи | 9.5 годин |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 14 Вт/год |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 458 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 3.6 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 725 мм |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Вага | 97 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Автоматичний запуск, Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна потужність, кВт | 5,1 - 10 |
- Ціна: 39 086 ₴




