
Генератор інверторний 5 кВт GTM DK5500i
- Немає в наявності
48 253 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторний бензиновий генератор GTM DK5500i – оснащений надійним, стійким до роботи в екстремальних умовах 4-тактним двигуном марки DK180F з максимальною потужністю на виході до 5.5 кВт. Ідеальний варіант, щоб зробити ваш відпочинок, похід чи риболовлю ще яскравішим та комфортнішим. Під час роботи повного бака палива об'ємом 13.5 л вистачить до 8.5 години при 50% навантаженні. Інверторна технологія забезпечує надійне живлення для чутливих електричних приладів та комп'ютерів. Захист при низькому рівні мастила. Зручна захищена панель.
Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження чи перегріву.
Індикатор сигналів тривоги значно спрощує контроль використання.
Переваги електрогенератора GTM DK5500i:
- Абсолютно новий дизайн, вища вихідна потужність, менший розмір і менша вага.
- Кожух генератора дозволяє досягти максимально тихої роботи.
- Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <3%
- Проста у використанні, багатофункціональна панель.
- Точний контроль запальника, інтелектуальне керування швидкістю двигуна, більш висока ефективність, нижча витрата.
- Можна використовувати для підключення медичного обладнання та чутливої техніки
- 5 кВт - висока номінальна потужність
- 13.5 л - великий об'єм бака для палива при низькій витраті
- 220 В - номінальна напруга під час роботи
- 21.7 А - номінальний струм під час роботи
- 650*510*605 мм - компактні габарити
- Висока мобільність завдяки великим колесам та зручним рукояткам для переміщення.
Комплектація:
- Генератор GTM DK5500i – 1 шт
- Лейка - 1 шт
- Отвертка - 1 шт
- Трубный ключ - 1 шт
- Сетевая вилка 220 В 16 А - 1шт
- Сетевая вилка 220 В 32 А - 1шт
- Клеммы с зажимами 12 В - 1 шт
- Инструкция эксплуатации – 1 шт
- Упаковка
Характеристики Генератор інверторний 5 кВт GTM DK5500i
| Потужність | 5 кВт |
| Тип установки | портативний |
| Вага | 51 кг |
| Клас | Побутовий, міні |
| Розміри | 65x51x60.5 см |
| Об'єм бака для олії | 1,1 л |
| Потужність максимальна 1ф | 5.5 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 5.0 кВт |
| Об'єм паливного бака | 13,5 л |
| Витрати палива | 1.5 л/год |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Реализація | в кожусі, шумозахист |
| Особливості | Вихід USB, Паралельне підключення, Лічильник мотогодин |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Об'єм двигуна | 312 см3 |
| Потужність двигуна (к.с) | 9.8 к.с. |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | DK180F |
| Охолодження | повітряне |
| Тип запуску | Ручний, Електростартер |
| Вид палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 8.5 г |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Призначення | для лікарні, для гаража, для дачі, для будинку, для квадрокоптера, для квартири, для комп'ютера, для кондиціонера, для котла, для риболовлі, для циркуляційного насоса, для електромобіля |
| Рівень шуму | 73 дБ |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Кількість фаз | одна |
| Клас захисту | IP54 |
| Країна виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | так (цифровий) |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Генератор інверторний 5 кВт GTM DK5500i
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 312 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 13.5 л |
| Потужність двигуна | 9.8 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 1.5 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Висота | 605 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Вага | 51 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 73 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна потужність, кВт | 5,1 - 10 |
- Ціна: 48 253 ₴

