
Генератор інверторний 7.5 кВт GTM DK9000i
- Немає в наявності
70 269 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторний бензиновий генератор GTM DK9000i – оснащений надійним, стійким до роботи в екстремальних умовах 4-тактним двигуном марки DK460F з максимальною потужністю на виході до 8 кВт. Ідеальний варіант, щоб зробити ваш відпочинок, похід чи риболовлю ще яскравішим та комфортнішим. Під час роботи повного бака палива об'ємом 26 л вистачить до 10.5 години при 50% навантаженні. Інверторна технологія забезпечує надійне живлення для чутливих електричних приладів та комп'ютерів. Захист при низькому рівні мастила. Зручна захищена панель.
Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження чи перегріву.
Індикатор сигналів тривоги значно спрощує контроль використання.
Переваги електрогенератора GTM DK9000i:
- Абсолютно новий дизайн, вища вихідна потужність, менший розмір і менша вага.
- Кожух генератора дозволяє досягти максимально тихої роботи.
- Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <3%
- Проста у використанні, багатофункціональна панель.
- Точний контроль запальника, інтелектуальне керування швидкістю двигуна, більш висока ефективність, нижча витрата.
- Можна використовувати для підключення медичного обладнання та чутливої техніки
- 7.5 кВт - висока номінальна потужність
- 26 л - великий об'єм бака для палива при низькій витраті
- 220 В - номінальна напруга під час роботи
- 30.4 А - номінальний струм під час роботи
- 810х640х760 мм - компактні габарити.
- Висока мобільність завдяки великим колесам та зручним рукояткам для переміщення.
Комплектація:
- Генератор GTM DK9000i - 1 шт.
- Трубний ключ – 1 шт
- Вилка 220 В 16 А - 1 шт
- Вилка 220 В 32 А - 2 шт
- Інструкція експлуатації – 1 шт
- Упаковка
Характеристики Генератор інверторний 7.5 кВт GTM DK9000i
| Потужність | 7.5 кВт |
| Тип установки | портативний |
| Вага | 105 кг |
| Клас | Побутовий, міні |
| Розміри | 81x64x76 см |
| Потужність максимальна 1ф | 8.0 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 7.5 кВт |
| Об'єм паливного бака | 26.0 л |
| Витрати палива | 2.5 л/год |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Реализація | в кожусі, шумозахист |
| Особливості | Вихід USB, Паралельне підключення, Лічильник мотогодин |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Об'єм двигуна | 459 см3 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | DK460F |
| Охолодження | повітряне |
| Тип запуску | Ручний |
| Вид палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 10.5 г |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Призначення | для лікарні, для гаража, для дачі, для будинку, для квадрокоптера, для квартири, для компресора, для комп'ютера, для кондиціонера, для котла, для рибалки, для фудтраку, для циркуляційного насоса, для електромобіля |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Кількість фаз | одна |
| Клас захисту | IP54 |
| Країна виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | так (цифровий) |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Генератор інверторний 7.5 кВт GTM DK9000i
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 30.4 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 7.5 кВт |
| Максимальна потужність | 8 кВт |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 459 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 26 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 2.5 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 810 мм |
| Висота | 760 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Вага | 105 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна потужність, кВт | 5,1 - 10 |
- Ціна: 70 269 ₴




