
Генератор інверторний 3 кВт GTM R3100IS
- Немає в наявності
29 760 ₴
GTM R3100IS – продуктивний інверторний бензиновий генератор для домашнього використання. Генератор оснащений надійним, стійким до роботи в екстремальних умовах 4-тактним двигуном марки Rato R80-i з максимальною потужністю на виході до 3.2 кВт. Ідеальний варіант, щоб зробити ваш відпочинок, похід чи риболовлю ще яскравішим та комфортнішим. Під час роботи повного бака палива об'ємом 5 л вистачить до 5 годин за 100% навантаження. Інверторна технологія забезпечує надійне живлення для чутливих електричних приладів та комп'ютерів. Захист при низькому рівні мастила. Зручна захищена панель.
Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження чи перегріву.
Індикатор сигналів тривоги значно спрощує контроль використання.
Переваги електрогенератора GTM R3100IS:
- Шумопоглинаючий корпус
- Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <3%
- Проста у використанні, багатофункціональна панель.
- Точний контроль запальника, інтелектуальне керування швидкістю двигуна, більш висока ефективність, нижча витрата.
- Можна використовувати для підключення медичного обладнання та чутливої техніки
- 3 кВт - висока номінальна потужність
- 5 л - великий об'єм бака для палива при низькій витраті
- 1 л/год - максимальна витрата палива
- 220 В - номінальна напруга під час роботи
- 13 А - номінальний струм під час роботи
- Розетка 220 В 16 А на корпусі
- Вихід 12 В 8.3 А для заряджання акумуляторів
- ECO-режим
Комплектація:
- Генератор GTM R3100IS – 1 шт.
- Свічковий ключ - 1 шт
- Викрутка з 2 насадками - 1 шт
- Вилка 220 В 16 А - 1шт
- Лійка - 1 шт
- Набір кабелів для заряджання АКБ - 1 шт
- Набір кабелів для синхронізації - 1 шт.
- Інструкція експлуатації – 1 шт
- Упаковка
Характеристики Генератор інверторний 3 кВт GTM R3100IS
| Потужність | 3.0 кВт |
| Тип установки | портативний |
| Вага | 29 кг |
| Клас | Побутовий |
| Розміри | 51x32x47.5 см |
| Потужність максимальна 1ф | 3.2 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 3.0 кВт |
| Об'єм бака для масла | 0.35 л |
| Об'єм паливного бака | 5 л |
| Витрати палива | 1 л/год |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Реализація | у кожусі, шумозахист |
| Особливості | Вихід USB, Паралельне підключення, Лічильник мотогодин |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Об'єм двигуна | 185 см3 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | Rato R185-V |
| Охолодження | повітряне |
| Тип запуску | Ручний |
| Вид палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 5.0 г |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Призначення | для гаража, для дачі, для будинку, для квадрокоптера, для кемпінгу, для комп'ютера, для котла, для рибалки, для циркуляційного насоса, для електромобіля |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Кількість фаз | одна |
| Клас захисту | IP23 |
| Країна виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | так (цифровий) |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Генератор інверторний 3 кВт GTM R3100IS
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 13 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Максимальна потужність | 3.2 кВт |
| Час безперервної роботи | 5 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 183 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.35 л |
| Об'єм паливного бака | 5 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 1 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Висота | 475 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Вага | 29 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна потужність, кВт | 1 - 5 |
- Ціна: 29 760 ₴


