
Генератор інверторний 8,5 кВт GTM DK9000Xi з електростартом
- Немає в наявності
59 991 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM DK9000Xi - продуктивний інверторний генератор, оснащений надійним, стійким до роботи в екстремальних умовах 4-тактним двигуном марки DK192F з максимальною потужністю на виході до 9 кВт. Ідеальний варіант для забезпечення невеликого приватного будинку або магазину. Під час роботи повного бака палива об'ємом 40 л вистачить до 14 годин за 50% навантаження. Інверторна технологія забезпечує надійне живлення для чутливих електричних приладів та комп'ютерів. Захист при низькому рівні мастила. Зручна захищена панель.
Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження чи перегріву.
Індикатор сигналів тривоги значно спрощує контроль використання.
Переваги електрогенератора GTM DK9000Xi:
- Абсолютно новий дизайн, вища вихідна потужність, менший розмір і менша вага.
- Ультра тихий, низький рівень шуму, портативний і легко рухається.
- Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <3%
- Проста у використанні, багатофункціональна панель.
- Можна використовувати для підключення медичного обладнання та чутливої техніки
- 8,5 кВт - висока номінальна потужність
- Електростарт/ручний старт
- 40 л - великий об'єм бака для палива при низькій витраті
- 220 В - номінальна напруга під час роботи
- 37 А - номінальний струм під час роботи
- 3 вбудовані розетки: 2 шт 220В 16А та силова розетка 220В 32А
- Вихід DC 12В 8,3А
- Роз'єм USB для заряджання побутової електроніки
- ЕКО-режим
- Можливість паралельного підключення ще з одним генератором для збільшення потужності
- Вбудований цифровий мульти-дисплей для відображення напруги, частоти струму та мото-годин.
- Висока мобільність завдяки великим колесам та зручним рукояткам для переміщення.
Комплектація:
- Генератор GTM DK9000Xi - 1 шт
- Свічковий ключ - 1 шт
- Викрутка з 2 змінними насадками - 1 шт.
- Вилка 220 В 16 А - 2 шт
- Вилка 220 В 32 А - 1 шт
- Лійка - 1 шт
- Набір кабелів 12В для заряджання АКБ - 1 шт
- Транспортний набір (колеса+рукоятки) - 1 шт
- Інструкція експлуатації – 1 шт
- Упаковка
Характеристики Генератор інверторний 8.5 кВт GTM DK9000Xi з електростартом (DK9000Xi)
| Потужність | 8.5 кВт |
| Тип установки | портативний |
| Вага | 83 кг |
| Клас | Професійний |
| Розміри | 77х69х70 см |
| Потужність максимальна 1ф | 9.0 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 8.5 кВт |
| Об'єм бака для масла | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 40.0 л |
| Витрати палива | 2.9 л/год |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Реализація | відкрите |
| Особливості | Вихід USB, Паралельне підключення, Лічильник мотогодин |
| Можливість встановлення автоматики | Так |
| Потужність двигуна (к.с) | 11.2 к.с |
| Об'єм двигуна | 458 см3 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | DK192F |
| Охолодження | повітряне |
| Тип запуску | Ручний, Електростартер |
| Вид палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 14.0 г |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Призначення | для гаража, для дачі, для будинку, для квадрокоптера, для квартири, для кемпінгу, для комп'ютера, для котла, для рибалки, для циркуляційного насоса, для електромобіля |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Кількість фаз | одна |
| Клас захисту | IP23 |
| Країна виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | так (цифровий) |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Генератор інверторний 8.5 кВт GTM DK9000Xi з електростартом (DK9000Xi)
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Викрутка, Картонна упаковка, колеса - 2 шт, лійка, Вилка 220В 16А - 2 шт, Вилка 220В 32А - 1 шт, Рукоятка 2 шт, свічковий ключ |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 8.5 кВт |
| Максимальна потужність | 9 кВт |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 458 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 40 л |
| Потужність двигуна | 11.2 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 2.9 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 770 мм |
| Висота | 690 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Вага | 83 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна потужність, кВт | 5,1 - 10 |
- Ціна: 59 991 ₴


