
Рейковий свердлильний верстат GTM SCY-45RAIL з електромагнітним утримувачем
- В наявності
27 330 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рейковий свердлильний верстат GTM SCY-45RAIL з електромагнітним тримачем
GTM SCY-45RAIL - портативний свердлильний верстат з електромагнітом в основі корпусу. Дана модель спеціально розроблена для свердління отворів у рейках різного розміру. Верстат застосовується в залізничному будівництві для виконання отворів, наприклад під болти заземлення, рейкову контактну систему та ізоляційні стики. Завдяки компактним розмірам та надійній затискній системі, легко позиціонується та встановлюється на залізничну рейку для подальшого свердління металу.
Переваги свердлувального верстата GTM SCY-45RAIL:
- Завдяки універсальній конструкції підходить для свердління рейок різних розмірів.
- Простота експлуатації та висока надійність
- Потужний однофазний електродвигун
- Система безпеки дозволяє запустити верстат тільки при увімкненому магніті
- Плавне регулювання швидкості дозволяє контролювати робочий процес
- Вбудована система плавного запуску
- Вбудований захист від навантаження
- Плавне регулювання швидкості
- Чавунна рама оброблена магнієвим сплавом, що надає всій конструкції більшої міцності.
- Вбудоване рідинне охолодження свердла під час роботи
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Верстат свердлильний для рейок GTM SCY-45RAIL
- Гайковий ключ
- Шестигранний ключ
- Місткість системи рідинного охолодження
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Пластиковий кейс
Характеристики Рейковий свердлильний верстат GTM SCY-45RAIL з електромагнітним тримачем
| Габарити | 430x350x180 мм | ||
| Клас верстата | Професійний | ||
| Потужність | 1,7 кВт | ||
| Тип | Дриль магнітний | ||
| Тип установки | Підлоговий | ||
| Вага |
|
||
| Діаметр патрона | 16 мм, 19 мм Weldon | ||
| Кількість обертів | 830 об/хв | ||
| Тип шпинделя | Weldon | ||
| Тип патрона | Weldon, Швидкозатискний | ||
| Кількість швидкостей | 1 | ||
| Контроль оборотів | Так | ||
| Живлення | Від мережі 220 В | ||
| Макс. діаметр свердла | 45 мм | ||
| Хід шпинделя | 130 мм | ||
|
Україна | ||
| Стан товару | Новий |
Комплектація Рейковий свердлильний верстат GTM SCY-45RAIL з електромагнітним тримачем
| Комплектація | зверстат, гайковий ключ, Кейс, шестигранний ключ |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Свердлильний верстат на магнітній підставі |
| Діаметр свердла | 45 мм |
| Споживана потужність | 1.7 кВт |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 9 кг |
| Додаткові параметри | |
| Хід шпинделя | 130 мм |
- Ціна: 27 330 ₴




