
Гідравлічний штабелер GTM ECL15N 3200 1,5т/3,2м c АКБ Li-ion 48В 50 А*г (ECL15N 3200)
- В наявності
271 424 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM ECL15N 3200 - електричне самохідне обладнання для транспортування та переміщення вантажів під час вантажно-розвантажувальних робіт. Дана модель чудово підходить для завантаження та вивантаження товарів на складах, супермаркетах, оптових базах, підприємствах і т.д. Штабелер працює з вантажами вагою до 1500 кг і здатне піднімати їх на висоту до 3,2 м. Вбудований Li-Ion акумулятор великої ємності дозволяє працювати цілу зміну без необхідності додаткової підзарядки.
Переваги штабелера GTM ECL15N 3200
- Підйомне обладнання промислового класу
- Інтуїтивно зрозуміле управління
- 1500 кг - максимальна робоча вага
- 3,2 м - максимальна висота підйому вантажів (висота щогли в найвищій точці 3,6 м)
- Два окремі вбудовані двигуни: 2,2 кВт для підйому вантажів і 0,75 кВт для пересування
- Вила стандартної довжини 1150 мм
- Двосекційна форма щогли збільшує висоту підйому, забезпечуючи при цьому компактність зберігання
- Самохідний тип пересування - штабелер їде самостійно, ви тільки керуєте
- 4,4/4,7 км/год - швидкість руху з вантажем/без вантажу
- Електромагнітна система гальмування
- Міцні чавунні колеса з покриттям з поліуретану: 4 спереду на вилах / 2 ззаду - рульове та опорне
- Допускається нерівність підлоги під час роботи трохи більше 6°
- Вбудований акумулятор Li-Ion 48В 50 А*год
- Споживання енергії під час роботи всього 0.74 кВт*ч
Характеристики Штабелер електричний GTM ECL15N 3200 1,5т/3,2м з АКБ Li-ion 48В 50 А*год (ECL15N 3200)
| Габарити | 1850x900x2250 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Вага | 713 кг |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Довжина вил | 1,15 м |
| Макс. робоча висота | 3,2 м |
| Зовнішнє розширення вил | 570-685 мм |
| Спосіб пересування | Самохідний |
| Максимальна ємність акумулятора | 50 Агод |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Мін. робоча висота | 0.085 м |
| Радіус повороту | 1540 мм |
| Розмір роликів вил | 80x70 мм |
| Тип штабелера | Електричний |
| Країна виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Розмір задніх коліс | 210x50 мм |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Гідравлічний штабелер GTM ECL15N 3200 1,5т/3,2м c АКБ Li-ion 48В 50 А*ч (ECL15N 3200)
| Комплектація | Інструкція з експлуатації, штабелер |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | GTM |
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Електричний |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Висота підйому | 3200 мм |
| Мінімальний радіус повороту | 1540 мм |
| Власна вага | 713 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1850 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 2250 мм |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
- Ціна: 271 424 ₴
