
Гідравлічний штабелер GTM SFH1016E 1000 кг 1.6 м
- В наявності
36 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM SFH1016E - гідравлічне обладнання для підйому, штабелювання та переміщення вантажів територією складу. За допомогою штабелера можна без зайвих зусиль підвищити ефективність вантажно-розвантажувальних робіт.
Зверніть увагу: штабелер підходить для палет розміром 1200x1000 мм та 1000x1200 мм (тип EUR 2 та EUR 3)
Переваги штабелера GTM SFH1016E
- Складське обладнання промислового класу
- Висока якість матеріалів корпусу
- Надійна гідравлічна система
- Максимальна вантажопідйомність 1000 кг
- Максимальна висота підйому вантажів 1.6 м
- Просте управління навантаженням та пересування
- Регульовані підйомні вила для піддонів різної ширини
- Поліуретанові колеса з нейлоновим покриттям не залишають слідів на підлозі складу.
Характеристики Гідравлічний штабелер GTM SFH1016E 1000 кг 1.6 м
| Габарити | 1450x950x1980 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Вага | 220 кг |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Довжина вил | 1,15 м |
| Макс. робоча висота | 1,6 м |
| Зовнішнє розширення вил | 330-740 мм |
| Спосіб пересування | Несамохідний |
| Мін. робоча висота | 0.09 м |
| Радіус повороту | 1400 мм |
| Розмір роликів вил | 74x70 мм |
| Тип штабелера | Гидравлический |
| Країна виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Розмір задніх коліс | 180x50 мм |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Гідравлічний штабелер GTM SFH1016E 1000 кг 1.6 м
| Комплектація | Штабелер |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Висота підйому | 1600 мм |
| Мінімальний радіус повороту | 1400 мм |
| Власна вага | 220 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | GTM |
- Ціна: 36 000 ₴