
Повітряний компресор HYC 3080V Hyundai
- В наявності
15 994 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Компресори HYUNDAI є складними електромеханічними товарами і призначені для забезпечення роботи стисненим повітрям пневматичного обладнання, апаратури та інструменту, що застосовується в промисловості, автосервісі і для інших цілей споживача. Використання компресора HYUNDAI строго обмежено стисненням повітря, тому він не може бути використаний для будь-яких інших газів. Не допускається експлуатація компресора у вибухонебезпечних і пожежонебезпечних зонах, під впливом атмосферних опадів. Регулювання тиску в ресивері - автоматична. Повітряні компресори HYUNDAI забезпечені автоматикою, яка забезпечує тривалу експлуатацію компресорів. При досягненні тиску 8 атм. компресор автоматично вимикається, при цьому відбувається розвантаження циліндрів. Для забезпечення полегшеного запуску електродвигуна передбачений підбурюючий клапан, який залишається відкритим 1-2 сек. після ввімкнення двигуна. Комплектація- Компресор .............................1шт
- Повітряний фільтр ................1шт
- Сапун .....................................1шт
- Транспортувальні колеса .....2/4шт (залежно від моделі)
- Закріпна опора .....................1шт
- Інструція з експлуатації .......1шт
- Упаковка ...............................1шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Максимальний тиск | 8 МПа |
| Вага | 40 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Висота | 610 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 15 994 ₴



