
Поршневий повітряний компресор 120 л GTM KC2090A-120L ремінний
- В наявності
42 221 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM KC2090A-120L - надійний та продуктивний компресор професійного класу з робочим тиском 10 бар та живленням від електромережі з напругою 380 В. Завдяки високій продуктивності та швидкості накачування підходить для використання в майстернях, на будівельних майданчиках та СТО.
Основні переваги компресора GTM KC2090A-120L:
- Надійний 3-фазний двигун з мідною обмоткою потужністю 5,5 кВт
- Активне примусове охолодження двигуна та великі ребра теплообмінника на поршнях
- Два поршні зі збільшеним до 90 мм діаметром для більшої продуктивності
- 670 л/хв – максимальна продуктивність на виході компресора
- Сталевий ресивер на 120 л
- 10 бар - робочий тиск
- Надійна автоматика
- Два виходи зі швидкознімним з'єднанням
- 2 точні манометри
- Вхідні повітряні фільтри
- Клапан аварійного скидання тиску
- Захист двигуна за стандартом IP54
- Захисна сталева решітка для ременя
- Мідний кабель живлення завдовжки 1.5 м
- Колеса та зручна рукоятка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Компресор GTM KC2090A-120L
- Дерев'яна упаковка
Характеристики Поршневий повітряний компресор 120 л GTM KC2090A-120L ремінний
| Потужність | 5.5 кВт |
| Вага | 75 кг |
| Розміри | 112х42х85 см |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Об'єм ресивера | 120 |
| Продуктивність | 670 л/хв |
| Кількість ступенів | 1 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Конструкція | Масляний |
| Привід | Ремінний |
| Живлення | Від мережі 380 В |
| Тип двигуна | Электричний |
| Тип компресора | Поршневий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
Комплектация Поршневой воздушный компрессор 120 л GTM KC2090A-120L ременной
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Максимальний тиск | 10 МПа |
| Об'єм ресивера | 120 л |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Вага | 75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Довжина | 1120 мм |
| Висота | 850 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 5500 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
- Ціна: 42 221 ₴


