
Плиткоріз електричний GTM TSW230N-920 з водяним охолодженням (TSW230N-920)
- В наявності
20 105 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плиткоріз електричний GTM TSW230N-920 з водяним охолодженням (TSW230N-920)
GTM TSW230N-920 - професійний електричний верстат для різання плитки, черепиці, каменю чи будівельних блоків довжиною до 920 мм. Підходить для роботи з керамікою, мармуром, гранітом, базальтом, штучним каменем, бетоном та газобетоном. Завдяки водяному охолодженню ріжучої кромки диска забезпечується якісний і рівний різ, що особливо важливо при обробці керамічної та керамогранітної плитки.
Переваги плиткорізу GTM TSW230N-920
-
Обладнання професійного класу
-
Асинхронний двигун потужністю 1200 Вт із захистом від перегріву
-
Під час роботи використовуються алмазні диски розміром 230х25,4 мм.
-
Широкий спектр робочих матеріалів залежно від типу встановленого диска
-
Водяне охолодження ріжучої кромки диска
-
Максимальна довжина різання плитки 920 мм.
-
Регулювання кута нахилу диска до 45 ° дозволяє різати плитку для стиків
-
Максимальна товщина різання плитки 45 мм (під кутом 90 °)
-
Кутовий упор дозволяє робити косі пропили по діагоналі
-
Можливість встановлення додаткових робочих панелей для різання великогабаритної плитки
-
Складні ніжки із вбудованими колесами для швидкого транспортування
Комплектація:
- Плиткоріз -1 шт
- Напрямна рейка-1шт
- Механічна напрямна ручка-1шт
- Захисний кожух алмазного диска-1шт
- Алмазний диск-1шт
- Паралельна напрямна-1шт
- Опорні ніжки-2шт
- Колеса-2шт
- Допоміжна робоча поверхня-1шт
- Резервуар для води-1шт
Характеристики Плиткоріз електричний GTM TSW230N-920 з водяним охолодженням (TSW230N-920)
| Тип | Плиткоріз | |
| Вага | 51.0 кг | |
| Глибина різу | 45 мм | |
| Макс. діаметр диска | 230 мм | |
| Робоча довжина | 920 мм | |
| Потужність двигуна | 1.2 кВт | |
| Потужність двигуна (к.с) | 1.5 к.с | |
| Живлення | Від мережі 220 В | |
| Тип двигуна | Асинхронний | |
| Охолодження | Є | |
| Макс. кут нахилу | 45 | |
| Посадковий отвір |
|
|
| Країна виробник | Китай | |
| Країна торгової марки | Україна | |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Плиткоріз електричний GTM TSW230N-920 з водяним охолодженням (TSW230N-920)
| Комплектація | Алмазний диск, картонна упаковка,колеса - 2 шт,комплект аксесуарів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1.2 кВт |
| Кут різу | 45 град. |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна довжина різу | 920 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальні параметри | |
| Вага | 51 кг |
| Розміри оброблюваного матеріалу | |
| Товщина заготовки | 45 мм |
- Ціна: 20 105 ₴





