
Установка алмазного буріння GTM DK-182 зі стійкою
- В наявності
23 421 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бурильна установка GTM DK-182 - електроустаткування для мокрого буріння отворів у бетонних, кам'яних, цегляних та гранітних поверхнях за допомогою алмазних коронок. Ця модель фіксується на вертикальній стійці (станіні), яка входить до стандартної комплектації. Підключається до системи водяного охолодження та дозволяє проробляти отвори діаметром до 250 мм. Алмазна коронка кріпиться безпосередньо до шпинделя без використання патрона.
Увага! Кут нахилу стійки у цій моделі не регулюється і завжди становить 90 градусів до поверхні.
Сфера застосування: використовується для вертикального алмазного буріння під час будівництва будівель, аеродромів, злітно-посадкової смуги, тунелів, залізничних конструкцій і т.д.
Переваги бурильної установки GTM DK-182
- Редуктор працює у масляній ванні, що збільшує ресурс шестерень та підшипників.
- У редукторі та двигуні використовуються надійні та якісні підшипники японського виробника NSK.
- Адаптер дозволяє швидко підключити рідину для охолодження коронок
- У разі заклинювання свердла автоматично спрацьовує система захисту редуктора від перевантажень
- Двигун оснащений системою плавного пуску, що збільшує ресурс роботи щіток двигуна
Технічні характеристики установки алмазного буріння GTM DK-182
| Тип живлення: | електромережа, 220 В |
| Тип двигуна: | електродвигун |
| Система охолодження: | водяний |
| Потужність (номінальна/максимальна): | 2.8 / 3.9 кВт |
| Максимальний діаметр коронки: | 250 мм |
| Діаметр свердління цегла/блоки: | до 250 мм |
| Діаметр свердління бетон/залізобетон: | до 182 мм |
| Розмір хвостовика: | 1 1/4" |
| Швидкісні режими: | 1 |
| Швидкість шпинделя (перша/друга): | 640 об/хв |
| Тип патрона: | Шпиндель з різьбленням |
| Вага: | 21 кг |
| Країна реєстрації торгової марки: | Україна |
| Країна-виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 міс |
Комплектація
-
Графітові щітки;
-
Анкерний болт;
-
Набір шестигранників;
-
Розвідний ключ;
-
Рожковий ключ;
-
Адаптер та шланг для підключення води;
-
Інструкція;
-
Гарантійний талон
Характеристики Установка алмазного буріння GTM DK-182 зі стійкою
| Потужність | 2500 Вт |
| Вага | 21 кг |
| Діаметр хвостовика | 1 1/4 дюйм |
| Кількість обертів | 640 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Плавний запуск | Так |
| Наявність реверсу | Немає |
| Живлення | Від мережі 220 В |
| Охолодження | Так |
| Захист двигуна | Так |
| Станина в комплекті | Так |
| Макс. діаметр свердла | 250 мм |
| Свердління під кутом | Немає |
| Країна торгової марки | Китай |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Установка алмазного буріння GTM DK-182 со стойкой
| Комплектація | стійка вертикальна |
| Станина в комплекті | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип свердління | Мокре |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 640 об/хв |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
- Ціна: 23 421 ₴