
Генератор інверторний 1.2 кВт Hyundai HHY 1050Si
- Немає в наявності
14 892 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Генератор інверторний HHY 1050Si
Сучасні будинки і дачі, як правило, обладнуються великою кількістю цінною точною електронікою. Мова йде не тільки про звичайні комп'ютери, телевізори та музичні центри, а й про системи типу «розумний дім», чутливі охоронні сигналізації та інші пристосування. Якщо електрика часто відключається, для їх повноцінної роботи обов'язково потрібно придбати генератор бензиновий інверторний.
Цей прилад має наступні переваги:
- Видає струм стабільної частоти та напруги, що позитивно впливає на роботу дорогих точних пристроїв.
- Має здатність економити паливо, витрачаючи його рівно стільки, скільки необхідно для підтримки життєдіяльності споживачів.
Характеристики інвертного генератора Hyundai HHY 1050Si:
- Портативний і легкий - 11.5 кг;
- Має вихід USB - для підзарядки гаджетів;
- Легкий запуск;
- Максимальна вихідна потужність - 1,2 кВт.
- Габаритні розміри, мм - 460x275x435
Комплектація:
1. Генератор ..............................1шт
2. Свічний ключ .........................1шт
3. Інструкція користувача .........1шт
4. Гарантійний талон ................1шт
5. Упаковка ................................1шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 1 кВт |
| Максимальна потужність | 1.2 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Двигун | |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.33 л |
| Об'єм паливного бака | 2.5 л |
| Потужність двигуна | 1.84 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 4850 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 435 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Вага | 11.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна потужність, кВт | 1 - 5 |
- Ціна: 14 892 ₴




