
Бензиновий генератор 19 кВт HYUNDAI КОТО КТ 23000LE-T
- Немає в наявності
193 800 ₴
Генератор бензиновий Hyundai КОТО КТ 23000LE-T
Фірмовий двигун зі збільшеним моторесурсом та потужністю:
- Збільшена камера згоряння до 680 куб. см, що дозволило досягнути потужності 33,3 к.с;
- Використання якісних матеріалів в поєднанні з надійною системою фіксації клапанів, що гарантує надійну та довговічну роботу двигуна;
- Надійний масляний насос завжди забезпечує бездоганне змащування поршневої групи;
- Високоякісний комбінований повітряний фільтр забезпечує надійну фільтрацію повітря для утворення паливної суміші.
Альтернатор - усі генератори комплектуються тільки синхронними альтернаторами з мідною обмоткою. Обмотка з міді не перегрівається, витримує більші навантаження у порівнянні з іншими матеріалами, володіє відмінною струмовіддачею. Виготовляються на автоматичній лінії, що унеможливлює присутність дефектів пов’язаних з людським фактором, також застосовано поліпшене укладання проводів з додатковою фіксацією обмоток та якісною лаковою заливкою проводів. Балансування ротора проводиться під динамічним навантаженням на високоточному обладнанні із застосуванням електронної системи вимірювання симетрії.
Також в дизельних генераторах даної серії використана система подвійного захисту обмоток альтернатора від перевантаження. Наявний альтернатор гарантовано віддає номінальну потужність 9кВт, та має запас по короткочасному над вантаженню до 15%.
Панель керування генератора - повністю оновлений багатофункціональний цифровий дисплей є не тільки інформаційним, а в першу чергу виконує функцію надійного захисту генератора від перевантажень, та захищає під’єднані до генератора споживачів, від таких неприємностей як, стрибки напруги, струму, частоти, навіть попереджує користувача про низький заряд акумулятора.
На панелі керування встановлено:
1. Цифровий дисплей нового покоління надає інформацію про:
1.1 Захист - новий цифровий дисплей захищає від:
- напругу (V);
- струм (А);
- частоту (Hz);
- загальні мотогодини;
- стан акумулятора.
- Перевантаження;
- Надвисого струму;
- Відхилення частоти (високої чи низької);
- Відхилення напруги (високої чи низької);
- Відхилення напруги акумулятора (високої чи низької).
2. Силові контакти для підключення повного навантаження потужністю , 19 кВт
3. Для 220В - розетка 230В/16А та розетка 230В/32А, для 380В - розетка 400В/32А та розетка 230В/16А;
4. Вихід 12 V (з тепловим запобіжником від перевантаження);
5. Замок запалення;
6. Тепловий захист звичайної розетки (16А);
7. Вихід для під’єднання заземлення;
8. Кнопка аварійної зупинки двигуна;
9. Кнопка ввімкнення свічки розжарення;
Усі генератори проходять тестування стабільності роботи при температурі від -25°С до 30°С.
Місткий, сталевий бензобак - резервуар для палива виготовлений з високоміцного металу. Він вміщує 55 л, а цього досить для 10,5 години генерування в разі 50 % навантаження.
Комплектація- Генератор (колеса в комплекті)
- Паспорт;
- Гарантійний талон;
- Ключ;
- Вилка підключення;
- Клеми підключення 12 V.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 47.8 А |
| Номінальна потужність | 10 кВт |
| Максимальна потужність | 11 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 954 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 20 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 925 мм |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Вага | 203 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електричний |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна потужність, кВт | 10,1 - 20,0 |
- Ціна: 193 800 ₴



