
Гібридний сонячний інвертор MUST PH18-5548 PRO
- В наявності
28 058 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
PH1800 PRO — це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою MPPT і зарядного пристрою від мережі, щоб забезпечити підтримку безперебійного живлення в портативному розмірі. Серія PH1800 PRO може працювати без акумулятора. Максимальна напруга відкритого ланцюга фотоелектричних панелей може досягати 450 В, а робочий діапазон напруги MPPT — 150~430 В, що може допомогти клієнтам повною мірою використовувати сонячну енергію.
| Номінальна потужність | 5500 Вт |
| Пікова потужність | 11000 Вт |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Напруга АКБ | 48В |
| Макс. напруга ХХ панелей | 450В |
| Макс. входной ток от фотопанелей ( | 27A |
| Макс. зарядний струм від MPPT | 120A |
| ККД | 90-93% |
| Розмір, мм | 310*520*150 мм |
| Вага | 14 кг |
* Працює з генераторами інверторного типу
ФУНКЦІЇ
- Чиста синусоїда
- Може працювати та забезпечувати живлення навантаження без акумулятора
- Високий діапазон вхідної напруги PV (макс. 450В)
- Вбудований MPPT сонячний контролер заряду
- Програмований пріоритет живлення для сон. панелей, акумуляторів чи мережі



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Номінальна потужність | 5500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 11000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 14 кг |
- Ціна: 28 058 ₴

