
Гібридний сонячний інвертор MUST PH18-3024 PRO
- В наявності
22 253 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
PH1800 PRO — це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою MPPT і зарядного пристрою від мережі, щоб забезпечити підтримку безперебійного живлення в портативному розмірі.
Серія PH1800 PRO може працювати без акумулятора. Максимальна напруга відкритого ланцюга фотоелектричних панелей може досягати 450 В, а робочий діапазон напруги MPPT — 150~430 В, що може допомогти клієнтам повною мірою використовувати сонячну енергію.
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Пікова потужність | 6000 Вт |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Напруга АКБ | 24В |
| Макс. напруга ХХ панелей | 450В |
| Макс. входной ток от фотопанелей ( | 18A |
| Макс. зарядний струм від MPPT | 80A |
| ККД | 90-93% |
| Розмір, мм | 320*500*130 мм |
| Вага | 11 кг |
* Працює з генераторами інверторного типу
ФУНКЦІЇ
- Чиста синусоїда
- Може працювати та забезпечувати живлення навантаження без акумулятора
- Високий діапазон вхідної напруги PV (макс. 450В)
- Вбудований MPPT сонячний контролер заряду
- Програмований пріоритет живлення для сон. панелей, акумуляторів чи мережі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 6000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 22 253 ₴

