
Автономний сонячний інвертор MUST PV18-3024 VPM II
- В наявності
13 545 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою MPPT 40A/60A та мережевого зарядного пристрою, щоб забезпечити безперебійне живлення портативного розміру. РК-дисплей дозволяє налаштувати користувачу такі параметри як зарядний струм та напруги акумулятора, пріоритет змінного/сонячного зарядного пристрою, прийнятну вхідну напругу, режим роботи та інші параметри.
| Номінальна потужність | 3000Вт |
| Пікова потужність | 6000ВА |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Напруга АКБ | 24В |
| Макс. напруга ХХ панелей | 160В |
| Макс. зарядний струм від панелей | 60A |
| Макс. зарядний струм від мережі | 60А |
| Розмір, мм | 390*260*110 мм |
| Вага | 5.5 кг |
* Працює з генераторами інверторного типу
- Комбінація сонячної системи, мережевого зарядного пристрою та джерела безперебійного живлення
- Заряд від мережі до 60А
- Вбудований MPPT 60A сонячний контролер заряду
- Гнучкі налаштування за допомогою РК-дисплею
- Функція холодного старту
- Підтримка USB, RS485, CAN підключення
- Функція активації від PV / AC
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 13 545 ₴