
Система зберігання електроенергії MUST НВР18-3024 125Ah LiFePО4
- В наявності
- Код: HBP18-3024-125
60 469 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Універсальне рішення для зберігання енергії від компанії MUST серії HBP1800 підтримує потужності 1 кВт, 2 кВт та 3 кВт для живлення різних типів пристроїв. Система сконструйована у вигляді невеликої оригінальної шафи, укомплектована літієвою батареєю 960Вт·год~3200Вт·год і вбудованою системою захисту батареї, що дозволяє використання системи для живлення навантаження в житлових, шкільних, комерційних і громадських приміщеннях.
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Напруга АКБ | 25.6 В |
| Ємність акумулятора | 125 А·ч |
| Клас комірок | Нові, Клас А |
| Макс. зарядний/розрядний струм акумулятора | 140 А |
| Макс. напруга ХХ фотопанелей | 145 В |
| Макс. струм від фотопанелей | 60 A |
| Вага | 60 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Тип тягового акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 125 А. г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 60 469 ₴

