
SMART ENERGY MANAGER (300кВт)
- В наявності
43 538 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
- Моніторинг самопотребленія системи
- Обмеження експорту для комерційних проектів
- Відмовостійкість, висока точність управління
- Гнучкий трансформатор струму
- Макс. кількість контрольованих пристроїв: 32 інвертора
- Підтримка онлайн моніторингу та онлайн сервісу
Growatt Smart Energy Manager призначений для моніторингу споживання сонячної системи і обмеження експорту. Smart Energy Manager може контролювати сонячну систему, а також відображати виробництво фотоелектричної системи, споживання навантаження, імпорт або експорт в енергосистему, показувати рівень власного споживання системи на платформі моніторингу.
| Характеристика: | Показатель: |
| Номінальна напруга | 230/400В |
| Діапазон напруги | 100-264В |
| Мережеве з'єднання | 3W/N/PE |
| Частота | 50/60 Гц |
| Частотний діапазон | 47~55Гц/55-63 Hz |
| Розміри (Ш / В / Д) в мм | 350/330/107 |
| Вага | 6.7кг |
| Діапазон робочих температур | 25°C … +55°C |
| Клас захисту | IP65 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Growatt |
| Тип управління | Дистанційне |
| Автоматичний пуск | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 43 538 ₴





