
Інвертор мережевий Kaco BLUEPLANET 10.0 TL3 M2
- В наявності
48 375 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Мережеві інвертори Kaco відповідають всім вимогам, що вимагаються від сучасних сонячних фотоелектричних інверторів для використання в побутових і промислових фотоелектричних системах.
- Максимальна ефективність 98.5%
- Мульти- MPPT трекер
- Вхідна напруга до 1000 В;
- На виході чиста синусоїда;
- Вбудований вимикач постійного струму
- Легкий, простий монтаж
- Зручні коннектори plug-in змінного і постійного струму
- Німецька якість
Мережевий інвертор Kaco BLUEPLANET 10.0 TL3 M2 INT відповідає всім вимогам побутових фотоелектричних систем: він легкий і може бути швидко встановлений. Всі основні технічні характеристики відповідають сучасним розробкам. Надійна робота і вироблення гарантовані Kaco New Energy.
| Модель | BLUEPLANET 10.0 TL3 M2 |
| Номінальна потужність | 10000Вт |
| Макс. мощность фотомодулей на трекер | 8800Вт |
| Макс. напруга постійного струму | 1000В |
| Мін. напруга для включення інвертора | 250В |
| Діапазон робочої напруги | 200-950В |
| К-ть MPPT трекерів | 2 |
| К-ть стрінгів | 2 |
| Макс. ток на вхід МРРТ | 2х 11.0А |
| Діапазон змінного напруга на виході | 3/N/PE, 230В / 400В |
| Частота змінного струму на виході | 50/60 Гц |
| Макс. ККД | 98.5% |
| Тип інвертора | Безтрансформаторний |
| Спосіб охолодження | Температурно-регульований вентилятор |
| Клас захисту | IP65 |
| Інтерфейс | 2 x Ethernet, USB, RS485 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaco |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 8800 Вт |
| ККД, не менше | 98.5 % |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Стан | Новий |
| Сонячна батарея | Так |
- Ціна: 48 375 ₴